Наталя виходить заміж через три тижні. А сьогодні вирішила з майбутнім чоловіком радістю поділитися — вона отримала останню суму, завдяки якій зможе купити бажану власну квартиру. Реакція Максима була несподіваною настільки, що дівчина тепер і не знала, чи вийде вона все ж заміж

 

Наталя виходить заміж через три тижні. А сьогодні вирішила з майбутнім чоловіком радістю поділитися — вона отримала останню суму, завдяки якій зможе купити бажану власну квартиру. Реакція Максима була несподіваною настільки, що дівчина тепер і не знала, чи вийде вона все ж заміж Наташа живе у великому місті. Незабаром збирається вийти заміж.

Перед весіллям хотіла купити собі однокімнатну квартиру в передмісті. Без іпотеки, за реальну готівку. На квартиру в самому місті грошей не вистачає, а жити на знімній не хочеться. Тому планувала придбати квартиру і, можливо, її здавати.

Наречений дівчини Максим живе в місті і закінчує платити іпотеку за двокімнатну квартиру. Дізнавшись про таку ситуацію він залишився незадоволений. І не довго думаючи сказав:- Я не буду одружуватися, якщо ти купиш собі квартиру до шлюбу!Обгрунтовуючи це, як прояв недовіри. Тому що має вже майже оплачену власну квартиру, навіщо ще одна. Заява вже лежить в РАГСі. Весілля відбудеться через 3 тижні. Навіщо витрачатися. За ці кошти можна придбати щось інше вже для сім’ї.

Наталя довго і наполеглива збирала на власне житло. Роки роботи в Польщі і чотири роки роботи в Італії, де власне з Максимом і познайомилися. Це її мрія. Такий собі життєвий бізнес план: купити маленьку квартиру і здавати взявши велику в кредит і теж її здавати. Вона напрацювалась на кого-то. Тепер їй хочеться стабільності і постійного прибутку.

Але Максим проти всього цього. Прямо до розставання. А Наталя не знає, що їй робити. Вона ніби й розуміє, як потрібно вчинити, але всією душею любить жениха. Та й плаття вже купили. А він пропонує машину з салону на ті гроші взяти. Ніби як і ідея хороша, для сім’ї ж старається.

Але є ще її рідна мама, яка просить не погоджуватися на його умови і брати квартиру до шлюбу. Якщо любить, квартира-то не перешкода, а навпаки — радість за кохану людину. А на авто і сам заробить, якщо дуже хоче — прямо з салону.

КІНЕЦЬ.