Наталя nодумала, що мати з rлузду з’їхала, і не вірила як старий диван допоможе їй заваr ітнітu. Але в nідсумку…

 

Наталя була одружена з Семена вже два роки. Дітей у них не було. Мати Наталії була засмучена тим, що її дочка не хоче подарувати батькам онуків. Батьки Наталії жили в селі і кожен раз, коли Наталя приходила до батьків, вони обговорювали тему дітей. Наталя втомилася щоразу пояснювати, що не хоче говорити про дітей.

Бажання народити дитину було великим, але у них не виходило. Мама Наталії подумала, що у молодих проблеми зі здоров’ям. Але у дочки і Семена не було ніяких проблем. Вони були абсолютно здоровими. Зава гітніти доньці не вдавалося вже три роки.

Раптом мама задала дуже дивне питання. Вона вирішила, що, можливо, вони щось роблять неправильно. Наталя з Семеном вирішили почекати кілька років. Можливо, їм на даний момент не судилося мати дітей. В крайньому випадку, вони можуть розлучитися.

Наталя була засмучена і думала, що ніколи не зможе мати дітей. Мати порадила усиновити кого-небудь, але Наталя і Семен були категорично проти цього. Донька хотіла народити свою власну дитину. Після довгих роздумів мама вирішила, що сьогодні Наталя і її чоловік залишаться у них і будуть ночувати на веранді.

Донька була здивована таким рішенням. Вона не розуміла причину цього вчинку. На веранді був один старий диван . Мама розповіла, що колись на цьому дивані спали її батьки.

В результаті на світ з’явилася дочка-тобто вона. Розповідь мами була для Наталії повною маячнею. Вона була впевнена, що цей метод їм точно не допоможе. Але після цієї ночі на дивані сталося диво. Через кілька місяців Наташа заваг ітніла.

Джерело