Батьки строrо сказали хлоnчикові не відкривати двері нікому, і той через це мало не здав рідного дядька в nоліцію

 

Брат приїхав з іншого міста. Він залишався в цьому будинку вже більше місяця. У брата була дружина і був маленький син. Хлопчик був дуже активною дитиною і ставив багато питань. Нещодавно брат вирішив поміняти двері в будинку. Нові двері були з металу, мали кілька замків. Все це було для безпеки сина. Тепер кожен день він повинен був залишатися вдома один. Батьки були на роботі, а дядько повинен був виїхати назад. Хлопчику дуже довгий час було цікаво, наскільки ці двері міцні? Чи може куля пробити ці двері? Чомусь такі думки виникали в голові у маленької дитини. Микола розсміявся і сказав,

що ці двері настільки міцні, що навіть гранатомет не може його пробити. Наступного дня батьки попередили сина не відчиняти двері незнайомцям і поїхали на роботу. Перед відходом дядько ще раз нагадав, щоб син не відкривав двері нікому. Віктор дійшов до аеропорту і дізнався, що його рейс був затриманий на цілих вісім годин. Причина була в погоді. У цей день був сильний шторм і всі рейси були затримані. Він вирішив поїхати назад до брата і почекати вісім годин. Він підійшов до дверей і постукав.

Через кілька секунд прибіг хлопчик, але не відкривав двері. Дядько пояснив хлопчикові, що він-його дядько, але хлопчик все одно не відкривав двері, до того ж, сказав, що, якщо він не піде, то він подзвонить в поліцію. Раптом йому в голову прийшла хороша ідея. Він запропонував хлопчикові подзвонити дядькові. Племінник подзвонив і був переконаний, що за дверима дійсно стояв його дядько. Хлопчик воістину був дуже уважним і завжди дотримувався порад батьків.

ПОДЕЛИТЬСЯ

 

Джерело