Наталка прокинулася в дуже гарному настрої. Не кваплячись зібралася на роботу, випила чай, і пішла до дверей. Вийшов сонний чоловік, як завжди – поцілував, міцно обійняв. Приїхавши на роботу,Наталка ввімкнула комп’ютер, за звичкою зайшла у соціальну мережу, побачила безліч повідомлень – такого ще не було. Всі писали їй про одне – що її шукає якийсь чоловік на ім’я Олег. Наталка прочитала всі ці повідомлення і застигла. – Цього не може бути, – тихо промовила вона

 

Наталка прокинулася в дуже гарному настрої. Вони з чоловіком два дні тому повернулися з моря, і їм казково сподобалася ця відпустка. Ось що означає якісний відпочинок: все на радість, навіть таке раннє пробудження.

 Але відпустка закінчилася – сьогодні на роботу.

Не кваплячись зібралася, випила чай, погладила кота і пішла до дверей. Вийшов сонний чоловік, як завжди – поцілував, міцно обійняв. Наталка залюбувалася ним – як же йому личить засмага. 

Приїхавши на роботу, близько години відповідала на розпитування колег, ділилася розповідями з відпустки. Нарешті – увімкнула комп’ютер, справ чимало накопичилося за час її відсутності. Але вирішила ще продовжити задоволення та зайшла в соціальну мережу – розмістити фото з відпустки. Побачила безліч повідомлень – такого ще не було! Всі писали їй про одне – що її шукає чоловік на прізвище Бондаренко, він підняв на вуха всіх друзів Наталки, просив у всіх її номер телефону. У Наталки затремтіли руки, наринули давні спогади.

Це її перше кохання. Вони зустрілися, коли вона навчалася на 3 курсі інституту, а він вже був успішним. Вона закохалася, він так гарно залицявся. А потім як крізь землю провалився. Просто якось не заїхав за нею. На дзвінки відповідав сухо – ніколи справи. 

Наталка не розуміла, що відбувається – поїхала до нього додому. 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩