Настя накрила святковий стіл, і почала терпляче чекала на свого коханого Миколу, він затримувався. Вранці дівчина дізналася, що вагітна, і за вечерею збиралася розповісти нареченому цю радісну новину. І ось довгоочікуваний дзвінок у двері. Настя зустріла Миколу, і помітила, що він дивно виглядає. -Сядь, Настя, мені треба серйозно з тобою поговорити, – раптом сказав чоловік. Настя застигла, не розуміючи, що відбувається

 

Цього вечора Настя жила в передчутті чогось важливого та особливого. Вранці дівчина дізналася, що вагітна, і за вечерею збиралася розповісти Миколі цю радісну новину. Настя терпляче чекала на Миколу, а він затримувався. І ось довгоочікуваний дзвінок у двері. Обличчя коханого виражало розгубленість і сум:

-Сядь, Настя, мені треба серйозно з тобою поговорити.

Дівчина застигла.

-Я тебе сильно люблю. Ти дуже добра, гарна, мила, але… я йду від тебе. У мене незабаром весілля.

-В сенсі, весілля? З ким? Я нічого не розумію, коханий. Це розіграш? – Настя дивилася на Миколу і незрозуміло посміхалася.

І Микола почав пояснювати про доньку шефа, про кар’єру, про рух службовими сходами, про стартові можливості.

-Ти зрозумій … Це дочка мого начальника. Ми нещодавно почали зустрічатись. Я не відчуваю почуттів до Христини, але вона закохалася в мене. Вперше в житті у мене з’явилася можливість досягти чогось, піднятися кар’єрними сходами, домогтися чогось у житті. Ти повинна мене зрозуміти.

-Зрозуміти?! Та я ж кохаю тебе, я за тобою на край світу готова йти! Я так люблю тебе! Але зрозуміти … Микола, рідний, у нас буде дитина! – Настя заплакала. – Як ти міг? Ми три роки разом! Ти присягався мені в коханні! Зрадник! – Настя обхопила обличчя руками і заплакала від якогось безсилля.

-Дитина … Але … Ти ж мені нічого не говорила. Який термін? Так… Ось, візьми гроші і терміново зроби все необхідне, – Микола дістав із кишені пачку зім’ятих купюр.

Вперше в житті Настю відвідало неприємно-липке відчуття цілковитої безвиході.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩