Напередодні весілля донька втекла з іншим, а коли я через час вирішила відвідати її, то жа хнулася від побаченого.

 

Моя донька зустрічалася з таким чудовим хлопцем. Марк був із інтелігентної сім’ї, начитаний, розумний, успішний. Поруч із ним наша донька розквітала і намагалася бути найкращою у всьому. Вони були такою гарною парою. Марк часто возив доньку на море, вони любили nодорожувати, хотіли весь світ разом побачити.

Ми навіть познайомилися з батьками Марка – чудові виховані люди. І вся справа йшла до заручин. Тільки напередодні донька з подругою пішли на рок-концерт. І там вона зустріла цього самого Артема.

Він був гітаристом, і як каже донька – це було kохання з першого погляду. Тієї ночі вона втекла з ним. Я дуже хвилювалася, що з нею, де вона та з ким… А потім донька заявила, що роз лучається з Марком, бо хоче пов’язати своє життя із цим Артемом. У неї вистачило мізків не розповісти Марку причину розлуки.

Я ж намагалася пом’якшити кути. Може це просто швидкоплинний флірт і незабаром дочка забуде цього Артема. Мамі Марка я говорила, що просто дочка поки злякалася майбутніх заручин, їй потрібно звикнути до цієї думки.

Я приїхала до доньки до квартири, бо вона перестала відповідати на мої дзвінки. І що я там побачила … (AL / K) цей нетверезий Артем валявся на підлозі кухні, від нього несло перегаром. По всій квартирі розкидані якісь недопалки та порожні пляшки. А моя весела донька сиділа на дивані, біля великої плями від алkоголю. -І ось заради цього п’яниці ти проміняла Марка? Ти відмовилася від свого кращого життя заради пиятики з гітаристом?

-Мамо, це моє життя. Я сама все вирішую. -Подивимось, як ти заговориш, коли твій Артем знайде іншу дівчину із квартирою. А ти краще подумай, що Марку говоритимеш. Сподіваюся, моя донька схаменеться і скоро повернеться до Марка. Вони були ідеальною парою, не можу зрозуміти, що вона могла розглянути в цьому Артемі.

КІНЕЦЬ.