Мої батьки під час роз лучення стали ділити навіть свійських тварин та дітей. А найабсурднішим є те, що ми ніяк не можемо вплинути на їх вирішення.

Люди часто під час роз лучення kонфліктують через майно, щоб урвати шматочок більше . Згадуються всі образи, і люди стають справжніми ворогами. Мої батьки переплюнули всіх, коли почали ділити родичів та дітей. Вони відрізняються тим, що були ворогами все своє життя, а не стали ними, коли вирішили повністю закінчити свої стосунkи.

Я все дитинство дивувалася, як такі різні люди взагалі могли одружитися? Вони ніколи не мали нічого спільного. Всі роки шлюбу вони лаялися і зневажали цим нас. Всім дуже набридли їхні щоденні розбірки, але ми змирилися, що нічого не зміниться.

Вони звикли так жити, перебуваючи у токсичних стосунkах. Але коли ми з братом випорхнули з батьківського гнізда і стали жити окремо, вони вирішили все — таки роз лучитися. Після двадцяти років шлюбу вони подали на роз лучення. Усі були шоkовані їхнім несподіваним рішенням, адже ніхто цього не очікував.

Чому саме зараз? Коли почався розподіл майна, всі воліли не втручатися. Нікому не хотілося підпадати під роздачу. Вони ділили навіть столові прилади та поливали один одного брудом. Вони ділили навіть свійських тварин!

Кішка залишилася з мамою, а батько забрав собаку. Потім вони почали ділити дітей. Між собою вирішили, що брат із сім’єю залишається з татом, а я з дітьми з мамою. Вони нас навіть не спитали! З того часу тато зі мною зовсім не спілкується, а мати обірвала зв’язки з братом. Мені такий стан справ не подобається, адже це божевілля якесь. Як батьки можуть поділити дітей? Ми намагалися вплинути на батьків, але рішення ухвалене, а наша думка їх зовсім не цікавить.

Я люблю тата, мене пригнічує, що тепер ми не взаємодіємо. Як пояснити онукам, що бабуся з дідом їх поділили? Мене часто питає донька про дідуся, а я навіть не знаю, що їй відповісти. Це був дуже егоїстичний вчинок з їхнього боку. Таке відчуття, що ми теж столові прилади або безмовні домашні тварини.

КІНЕЦЬ.