Надя стояла біля офісу чоловіка і чекала на нього, коли той вийшов з офісу в 0бнімку з якоюсь жінкою. Вони явно не були друзями

З самого ранку у Наді був чудовий настрій. А вся справа в тому, що вчора вона отримала на роботі премію, що для неї дуже рідкісна річ. Все ж робочі зміни довжиною в день коштували того, тепер і Надя заробляє не менше чоловіка.

І з цього приводу, вона вирішила зробити чоловікові сюрприз, вирішивши запросити його після зміни в дороrий ресторан, де вона сама оnлатила б їх вечерю.

І ось, вранці чоловік пішов на роботу, адже він працював і по неділях, на відміну від Наді, яка неділі, зазвичай, проводила сидячи вдома. Однак, сьогодні буде грандіозний день для них, і все завдяки Наді.

Вона дочекалася кінця зміни чоловіка, одягла гарну сукню і попрямувала до його офісу. Вона очікувала, що її чоловік буде приємно здивований, побачивши її, ось тільки все сталося не зовсім так, як розраховувала Надя.

Вона чекала поки чоловік вийде з будівлі, адже його машина все ще стояла там, ось тільки він вийшов не один, а з якоюсь жінкою, за талію якої він тримався точно не по-дружньому. Пройшовши за ними, Надя побачила, як вони разом поїхали в кафе, де чоловік все nродовжував будувати їй очі або торкатися її при кожному зручному випадку.

Коли Надя вирішила зателефонувати чоловікові, той просто сказав їй, що у нього з’явилася ще робота в офісі. Ось такий сюрприз!

Джерело