На весіллі Віри та Сергія все з самого початку пішло не так. Наречений біля вівтаря зізнався, що в його жuтті є й інша дівчuна, і навіть вказав на неї nальцем.

Весілля – одне з найбільш важливих подій в житті людини. Кожен мріє провести цей день так, щоб він запам’ятався на все життя, бажано в позитивному ключі. Так, у багатьох виnадках молоді ці дні довіряють фахівцям своєї справи – весільним організаторам, аби ті все розписали по пунктиках, однак в цей день не обійтися без сюрпризів.

Ці сюрпризи можуть бути як приємними, так і, як молодь називає «повний epic fail» – грандіозний провал або ж феєрична невдача. На весіллі Віри та Сергія все з самого початку пішло не так.

Наречений біля вівтаря зізнався, що в його житті є й інша дівчина, і навіть вказав на неї пальцем. Про все по порядку. Віра та Сергій стояли перед Всевишнім і збиралися вимовити свої урочисті клятви любити один одного і в багатстві, і в бід ності, і в горі, і в радості.

Раптом Сергій перервав церемонію, сказавши, що йому потрібно у дечому признатися. Багато гостей, напевно, в цей момент згадали сценки з фільмів з кинутими у вівтаря нареченими, і тут Сергій пальцем вказав на ту саму.

Їй виявилася 4-річна дочка Віри. Батька дівчинки не стало, коли їй було всього рік. Після цього Віра боя лася вступити у від носини, адже вона несла відповідальність за свою дочку. Вона шукала не тільки доброго чоловіка собі, але й турботливого батька дочці.

Сергій встав на коліно, взяв дівчинку за ручку і урочисто присягнувся любити і оберігати її завжди. Віра спостерігала за цим зі сльозами на облччі, які лилися струмком. Потім наречений і наречена, нарешті, обмінялися клятвами і обручками. Попереду їх чекали довгі і щасливі роки, сімейного життя, а цей день вони ніколи не забудуть.

Джерело