На весіллі теща нам подарувала праску. Ми це забули, але настав день весілля сестри дружини. Коли ми дізналися, що вона подарувала своїй дочці, ми втратuлu мову. Моя дружина засмутилася до сліз

 

На весіллі теща нам подарувала праску. Ми це забули, але настав день весілля сестри дружини. Коли ми дізналися, що вона подарувала своїй дочці, ми втратили мову. Моя дружина засмутилася до сл із

Я не раз помічав, що теща дуже по-різному ставиться до моєї дружини та її сестри Ніни. Сестру моєї дружини вона просто обожнює, а ось на другу доньку просто байдуже. Це було видно з її ставлення до весільного подарунка. На наше весілля теща подарувала нам парову праску.

Річ не дуже бажана, але корисна. Дружині було ніяково через маминий подарунок, бо мої батьки подарували нам машину, тут з праскою не порівняєш.

А на весілля сестрі Ніні теща подарувала тій цілу квартиру. У тещі три квартири, в одній вона сама живе, другу здає квартирантам, а третю нещодавно взяла в іпотеку і її подарувала доньці Ніні.

На весіллі сестри моя дружина засмутилася до сл із, хотіла втекти, але я вмовив її залишитися заради пристойності. До того ж між сестрами гарне ставлення, вони самі не розуміють, чому для однієї мати готова зробити все, а для другої нічого. Дружина також розповідала, що мама дуже несправедливо дарувала їм з сестрою подарунки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩