Моя знайома розсердuлася, що її дочку назuвалu nухкою . Але колu батькu nростежuлu за nоведінкою, зрозумілu, чому їхня дuтuна така

 

Галя і Вася забрали свою дочку з дитячого садка і прямували на машині додому. Але тут Галя побачила на узбіччі свою знайому, яка жила в тій стороні, куди прямувала сім’я. — Світка, сідай на заднє сидіння, ми тебе підвеземо, — запропонувала Галя. Світлана сіла поруч з донькою Галі.

Це була пухка дівчинка з червоними щічками, вона їла печиво і крихти від нього сипалися на сидіння машини. — Світа, ти уявляєш, нам вихователька в садку сказала, що моя донечка сильно пухка. — Як це?

— Ну, грубо кажучи, товста. Ти уявляєш, щоб доросла жінка так про дитину сказала, ненормальна зовсім. Світа ще раз подивилася на дочку Галі  Дівчинка дійсно була повненька, навіть надмірно для свого віку. У неї товщина ніг була приблизно такою ж, як у самої Свєти, хоча дівчинці було всього 5 років.

Вася зупинив машину біля магазину. —- Я швидко куnлю смачних штучок і прийду. Світ, тобі що-небудь потрібно? — запитав глава сім’ї. — Ні, дякую. Через пару хвилин Вася повернувся з великим пакетом.

У ньому було багато газованої води, чіпси і сухарики. Сам Вася важив приблизно 120 кілограм, а Галя під 100. Дочка, швидше за все, буде такою ж. Дівчинка побачила пакет з солодощами, захотіла взяти чіпси, але Вася не дозволив, щоб дочка не забруднила жирними плямами сидіння.

Зате Галя із задоволенням відкрила сухарики і стала їсти при дитині. — Світ, ну ось погодься, що нормально у нас дитина виглядає. «Якщо самі батьки так думають, значить, дійсно для них нормально», — подумала Світа.

Джерело