Моя невістка така неряха. Як зайшла з неочікуваним візитом, то взагалі заклякла. А вона мені: “Я лише сьогодні збиралась прибирати, тому такий бардак!” Хіба це виправдання?

 

У сім’ї завжди має бути чистота і порядок. Я у це вірила й цей порядок успадкували мої діти.

Я виховала свого сина Артема дуже акуратним і честолюбним хлопцем і думала, що жінку він обере таку, яка буде слідкувати за порядком, бо знаю як для нього це важливо! Він весь вдався в мене!

Але я не розумію, як у дружини він міг обрати цю неохайну дівку — це ж повна його протилежність! Вона мені не сподобалась ще відтоді, як я вперше її побачила.

Як погляну на неї, то відразу видно по її манікюру, що ця дівчина явно сама не прибирає, однак я думала, що це лише так здається. Однак, ця думка стала реальністю сьогодні!

Цього дня в мене були справи неподалік району, де проживає мій син з невісткою, тому вирішила заглянути до них у квартиру і зігрітись гарячим чаєм, але навіть не уявляла, який жах на мене там чекає.

Це була субота, тому не дивно, що ідеальної чистоти немає, але коли я побачила брудний одяг землі біля дивану, 4 картонні пакування від піци й така грязь на кухні й туалеті, що мені здалось, що вона прибирає лише суботами, а решту днів живуть у бруді, особливо в п’ятницю, коли цей бруд досягає піку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩