Моя мама навіть не nрийшла на моє весілля, тому що не схвалuла мій вuбір, вважаючu, що мій нареченuй біднuй. Колu я nовідомuла, що ваrітна, вона сказала таке, що nісля цьоrо я більше в жuтті з нею не сnілкувалася

 

Моя мама була проти мого заміжжя зі Стасом. — Ні кола, ні двора! — обурювалася вона. — Що тобі дасть слюсар? Навколо тебе крутилися хлопці з добрих сімей, з вищою освітою, а ти вибрала якогось зли дня. Вона все лая лася і лая лася. А я дивилася на неї і дивувалась, як можна не бачити красу мого Стаса?

Так, він не модель, зате надійний як скеля. І дуже любить мене. Ні, він не пише мені віршів, та й взагалі мало про любов каже. Але його справи, його вчинки, його турбота кричали про його кохання до мене. Я проігнорувала повчання мами, вона проігнорувала моє весілля.

Нехай скромне, зате оплачене Стасом особисто, без чиєїсь допомоги. Мама не зволила прийняти наше запрошення. Але прилетів мій батько. Він давно у розлу ченні з мамою, живе за тисячі кілометрів, але прилетів і зробив нам зі Стасом шикарний подарунок – двокімнатну квартиру.

Мої свекри подарували нам кругленьку суму, тож ми змогли обставити свою квартиру. Мінімально, звичайно. Але лиха біда початка. Мама у гості до нас не приходила. Я часом їй дзвонила. Але вона завжди починала розмову висловлюючи якусь гидоту на адресу Стаса.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩