Молода дівчина з нашоrо села вийшла заміж за чоловіка — старше неї на 50 років! Думала спадок отрuматu, тільки наречений все nередбачив!

Хоча побудований був ще у вісімдесятих роках.Будівля і сьогодні розкішніше всякого котеджу виглядає, яких споруджено в селі не мала кількість.

Тільки на старості років відставний бджоляр живе один в таких хоромах. Діти розлетілися з рідного гнізда. Дружину років п’ять тому всім селом в останню путь проводжали …

Бджоляр-то міцний ще. Незважаючи на роки. І за кермом своєї іномарки розсікає як молодий. Тільки з сільській адміністрації прийшли і вмовили його погодитися на послуги соціального працівника.Стала жінка приходити порядок та чистоту в будинку наводити.

В магазин-то дід сам на машині їздить. Тільки, раптом, захворіла помічниця, в лікарню потрапила. Думала, на пару днів все. Подзвонила племінниці, попросила підмінити поки.Дівчина, як в будинок до пасічника потрапила, так і оторопіла від побаченого багатства. Хоча щось моль вже під’їдала, щось потьмяніло від часу. Але тут стільки всього було …

Опускаючи деталі, скажу відразу: прижилася панянка у старого кавалера. А різниця в 50 років — подумаєш … Адже вірно в народі кажуть, що чоловікові стільки років, на скільки він себе почуває ..Незабаром по селу чутка пішла, мовляв, старий-бджоляр в свої 75 ось-ось стане батьком. І весілля не за горами.

З такої нагоди навіть діти примчали. Скандал татові влаштували. Посварилися все і розбіглися.Дітей «молодого» на весіллі не було, зате майбутня матуся сяяла. Передчуваючи повний тріумф свого задуму.

Відразу після народження ще одного спадкоємця його мати закотила скандал батькові дитини. Мовляв, не бажаю більше жити з тобою, зі старим. Іди і віддай те, що нам за законом належить.

Старий, мовляв, так я, можливо, і не проти. Тільки володіють всім майном на законній підставі мої діти. До них тепер і звертайся.Все, чого молода мама домоглася, так це аліментів. З пенсії .

КІНЕЦЬ.