Молода дівчина з нашоrо села вийшла заміж за чоловіка — старше неї на 50 років! Думала спадок отрuматu, тільки наречений все nередбачив!

 

Хоча побудований був ще у вісімдесятих роках.Будівля і сьогодні розкішніше всякого котеджу виглядає, яких споруджено в селі не мала кількість.

Тільки на старості років відставний бджоляр живе один в таких хоромах. Діти розлетілися з рідного гнізда. Дружину років п’ять тому всім селом в останню путь проводжали …

Бджоляр-то міцний ще. Незважаючи на роки. І за кермом своєї іномарки розсікає як молодий. Тільки з сільській адміністрації прийшли і вмовили його погодитися на послуги соціального працівника.Стала жінка приходити порядок та чистоту в будинку наводити.

В магазин-то дід сам на машині їздить. Тільки, раптом, захворіла помічниця, в лікарню потрапила. Думала, на пару днів все. Подзвонила племінниці, попросила підмінити поки.Дівчина, як в будинок до пасічника потрапила, так і оторопіла від побаченого багатства. Хоча щось моль вже під’їдала, щось потьмяніло від часу. Але тут стільки всього було …

Опускаючи деталі, скажу відразу: прижилася панянка у старого кавалера. А різниця в 50 років — подумаєш … Адже вірно в народі кажуть, що чоловікові стільки років, на скільки він себе почуває ..Незабаром по селу чутка пішла, мовляв, старий-бджоляр в свої 75 ось-ось стане батьком. І весілля не за горами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩