Микола Олександрович мuмоволі кuнув nогляд на nрuбuральнuцю і зрозумів — щось сталося. А колu та nочала говорuтu, у начальника nішлu мурашкu по тілу

 
Микола Олександрович мимоволі кинув погляд на прибиральницю і зрозумів — щось сталося. А коли та почала говорити, у начальника пішли мурашки по тілу

Микола Олександрович був у піднесеному настрої. Саме сьогодні його фірма підписала вкрай вигідну пропозицію, яка збільшить його статки вдвічі. Його фірма займала цілий поверх у будівлі елітного бізнес-центру. Враховуючи те, що Микола започаткував свою справу практично з нуля, він був вкрай задоволений своїми успіхами.

Ішов коридором і насвистував веселу мелодію. Раптом побачив прибиральницю. На її обличчі був такий сумний вираз, що він мимоволі сповільнив крок. Зазвичай, на неї він не звертав уваги, але сьогодні не зміг проігнорувати.

-Антоніна Павлівно, у вас щось трапилося? -Все в порядку, Миколо Олександровичу. Жінка спробувала посміхнутися, але вийшло якось кисло. -Мені брехати не треба. Розкажіть, що сталося? Жінка тяжко зітхнула. -Та нічого серйозного. У доньки телефон у школі вкрали.

Їй десять. Я їй днями куnила перший у її житті смартфон на день народження. Стільки радості було! Ну, ви розумієте, як сучасним дітям зараз важливі гаджети. Тільки от натішитися вдосталь вона не встигла. Через два дні після цього класний керівник сказав дітям залишити телефони у класі, а потім вийти на перерву.

Звичайно, класи в цей час не закривають. Після цього хтось пробрався до класу та вкрав телефони деяких дітей. Ось така історія. -Так, негарно вийшло. Хотів якнайкраще вчитель, а вийшло як завжди… Микола пішов до свого кабінету, але історія жінки не виходила з нього з голови. Він і вдома про це розмірковував. Ймовірно, Антоніні довелося заощаджувати, щоб купити смартфон, він не так багато nлатить прибиральникам.

Йому було відомо, що жінка одна виховує двох дітей. Наступного дня Микола прийшов із пакетом із магазину електроніки. Він поспішав до свого кабінету, де зазвичай вранці забирається жінка. -Антоніно, візьміть, це вашій доньці. Жінка не чекала на такий подарунок і сильно зніяковіла, намагалася відмовитися, але чоловік був наполегливий.

Джерело