Мій син весь день працює, а моя невістка вuтрачає rроші на дурнuцю. Коли я спробувала виnравити ситуацію, її реакція розлютuла мене.

Я пенсіонерка, своїх дітей виховала і відпочиваю. У мене є син і дочка. Мій син живе в столиці, досить успішний молодий чоловік. Йому двадцять сім, він автомеханік, дуже добре заробляє. Якби не його дружина, він давно міг би купити другу квартиру або відкрити власну майстерню.

Тільки Таня дивовижна марнотратка, і у них грошей навіть не вистачає. Вона витрачає гроші на дурниці, замість того, щоб піклуватися про сімейне благополуччя і бути далекоглядною.

До знайомства з нею, Владик сам взяв іпотеку і успішно її оплачував. А після знайомства нам з чоловіком довелося йому допомагати, адже грошей не вистачало. Батьки Тані допомагати відмовилися геть, мовляв, Владик мужик, нехай сам і виплачує. Вони в шлюбі вже п’ять років.

Дружина сина мене недолюблює. Вона навіть не дозволяла Владу приїхати, коли я захворіла. Я їй нічого не зробила поганого, не розумію звідки і за що таке ставлення. Таня не працює, ніколи в своєму житті не працювала, тільки господарством займається і дитиною. Може, саме тому вона не вміє з грошима поводитися?

Я весь час зрозуміти не могла, куди діваються гроші? Міла звичайна дитина, діти в її віці бігають у дворі і радіють життю, а Таня запроторила дитину в різні гуртки. Вона лінується сама нею займатися? Коли я про це дізналася і здивовано на неї подивилася, вона лише.задоволено посміхнулася.

Мовляв, а ви що думали, дитина повинна розвиватися. Господи, навіщо дівчинці в чотири роки живопис двічі на тиждень за такі гроші? Таня могла взяти альбом, фарби, і сама з нею позайматися. Вона водить її ще на музику, спортивні секції, шахи.

Сина мені шкода. Працює з ранку до вечора, але нічого створити не може. Він вибрав невідповідну жінку, Таня якась безрука або дурнувата. Якби не її підхід до фінансів, вони могли б зібрати пристойну кількість капіталу і потім ні в чому не потребувати. А вона витрачає гроші на дурниці.

Може, просто намагається відповідати якійсь моді? Мені і внучку шкода, дитина живе в якомусь строгому режимі. А як же щасливе дитинство?

КІНЕЦЬ.