Коли прийшов рахунок за комунальні nослуги на батьківський будuнок, у мене просто очі на лоб nолізлu. А відповідь сестри ще більше вразuла.

 

Справа в тому, що мені з сестрою дісталася квартира від бать ків, яких не стало через нещ асний випадоk, і ми залишилися одні. У мене не було проблеми з житлом, так як я була заміжня, жили у чоловіка на квартирі, тому я вирішила залишити квартиру сестрі.

Незважаючи на те, що я дозволила сестрі жити в цій квартирі, все ж офіційно я мала частку, але я не стала нічого говорити і претендувати на неї, не хотіла псувати відносини з сестрою.

Якщо чесно мені дуже пощастило з чоловіком, у нас була не тільки квартира, але і хороша робота, тому в грошах ми не потребували; я віддала квартиру сестрі, але попросила справно оплачувати комунальні послуги. Я думала, що сестра платить за комуналку, але виявилося, що ні, вона заборгувала кілька місяців, і мені довелося самій виплатити.

На перший раз я нічого не сказала, думала, що вона схаменеться і буде вже платити за це сама. Минув деякий час, Віка, сестра моя звільнилася з роботи, так як там було важко, іншу шукати не хотіла, вона просто веселилася і насолоджувалася життям.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩