Ми зіграли весілля, а вранці наступного дня чоловік одразу ж показав своє справжнє облuччя. Таке від мене вuмаrав.

 

Чому більшість чоловіків зм інюються відразу після весілля, і показують своє справжнє обличчя. Коли я була маленькою, я не могла зрозуміти, чому моя мама постійно сваритися з татом. Я думала – це із-за дрібниць, але все змінилося після того, як я вийшла заміж : відразу стало зрозуміло, що саме дратує жінку.

Незважаючи на те, що я була молодою, але все одно я не сумнівалася в тому, що знайшла свого єдиного і неповторного чоловіка. Він красиво за мною доглядав, дарував подарунки, квіти, ми з ним ходили на побачення в найкрасивіші місця.

Коли він запропонував жити разом, я не відразу погодилася, так як хотіла дізнатися, який він в побуті. Батьки були проти наших відносин, вважаючи, що мені поки рано думати про це, але я його постійно розхвалювала.

У результаті батьки погодилися на мій переїзд. Коли почала жити з ним, була просто щаслива, думала, що мені пощастило. Кожен день він готував для мене сніданки, допомагав прибирати в будинkу, а коли я приходила з роботи втомлена — подавав вечерю.

Я вважала, що мені дуже пощастило, і коли він зробить мені пропозицію, то я погоджуся. Поки що коханий не поспішав з кільцем, а я не наполягала, але коли він зробив пропозицію руки і серця — я відповіла згодою.

КІНЕЦЬ.