Ми з Філіпом вирішили жuтu разом без зобов’язань. Через 4 роки я дізналася, що ваrітна від нього. Коли я повідомила його про це, ахнула, nочувши його відnовідь.

 

Неприємним сюрпризом обернулися для молодого хлопця Філіпа п’ятирічні «легкі відносини без зобов’язань». Це непорозуміння відбулося наступним чином. Філіпу було 25 років, коли пішла з життя його бабуся. Молодий хлопець отримав у спадок однокімнатну квартиру, і можливість налагодити особисте життя.

Але він не поспішав одружуватися. — Чи я такий дурень, щоб одружитися? Буду жити з кимось без зобов’язань. Ніяких у результаті розділів майна, промивання мізків і аліментів! На роль «когось» була запрошена іногородня дівчина Філіпа, якій він подобався.

Філіп пробурмотів кілька романтичних слів, не кажучі дівчині про свій мерзенний задум. Дівчина акуратно перевезла свої речі в студію. Філіп припускав, що цей зв’язок триватиме всього кілька місяців, після чого він влаштує новий кастинг.

З іншого боку, дівчина виявилася покірною домогосподаркою з приємним характером, і інших претенденток помічено не було. Тому, проживши більше 4 років, Філіп був упевнений, що досяг того моменту, коли «ніхто нікому нічого не винен». Але, уявіть його здивування, коли вона принесла йому подарунок. Почуття смутку було посилено запискою: у нас буде дитина. -… Ніякого зв’язку… Ніяких зобов’язань… — промимрив Філіп.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩