Ми з Філіпом вирішили жuтu разом без зобов’язань. Через 4 роки я дізналася, що ваrітна від нього. Коли я повідомила його про це, ахнула, nочувши його відnовідь.

 

Неприємним сюрпризом обернулися для молодого хлопця Філіпа п’ятирічні «легкі відносини без зобов’язань». Це непорозуміння відбулося наступним чином. Філіпу було 25 років, коли пішла з життя його бабуся. Молодий хлопець отримав у спадок однокімнатну квартиру, і можливість налагодити особисте життя.

Але він не поспішав одружуватися. — Чи я такий дурень, щоб одружитися? Буду жити з кимось без зобов’язань. Ніяких у результаті розділів майна, промивання мізків і аліментів! На роль «когось» була запрошена іногородня дівчина Філіпа, якій він подобався.

Філіп пробурмотів кілька романтичних слів, не кажучі дівчині про свій мерзенний задум. Дівчина акуратно перевезла свої речі в студію. Філіп припускав, що цей зв’язок триватиме всього кілька місяців, після чого він влаштує новий кастинг.

З іншого боку, дівчина виявилася покірною домогосподаркою з приємним характером, і інших претенденток помічено не було. Тому, проживши більше 4 років, Філіп був упевнений, що досяг того моменту, коли «ніхто нікому нічого не винен». Але, уявіть його здивування, коли вона принесла йому подарунок. Почуття смутку було посилено запискою: у нас буде дитина. -… Ніякого зв’язку… Ніяких зобов’язань… — промимрив Філіп.

Залишається одне питання: хто винен у цій трагедії? Як це завжди буває, винні дві людини. З одного боку, її несприятливий статус: жити в чужому домі, бути в положенні собаки, яку в будь-який момент можуть вигнати з будки. Можливо, після такого відвертого висловлювання дівчина не буде замислюватися про народження дитини. Однак і жити з Філіпом не стане.

З іншого боку винна наївність. Тому що фраза «Я не хочу зобов’язань» не є надійним методом захисту. Є альтернативні варіанти. Нехай Філіп сам розплутує, раз вже він не освоїв такі прості завдання. Як кажуть, вони отримали те, за що боролися…

КІНЕЦЬ.