Ми з чоловіком, з дiвером і зі свекрухою жuли в її квартирі і у нас все було ідеально, до сих пір, поки дівер не nривів свою дівчину

 

Свекруха прогнала нас зі своєї квартири. Нас – це старшого сина (мого чоловіка), мене, молодшого сина і його вагітну дружину. Що там думає сношенніца, мене не цікавить. Напевно, скаржитися на свекруху, хоча сама стала причиною нашого виселення. Брати образилися на матір. А я повністю схвалюю вчинок.

Я б прогнала всіх раніше. Коли ми з Андрієм одружилися, то вирішили збирати на квартиру. І щоб справа пішла швидше, попросилися жити до свекрухи. Щоб на оренду житла не витрачатися. Свекруха дала нам дах у своїй трійці. Ми всі працювали. Вранці ми з чоловіком пили каву, і їхали на роботу. Потім залишалися на підробіток, приїжджали додому годинах до десяти. Сил вистачало тільки помитися і звалитися спати.

Ми скидалися на продукти і комуналку. У вихідні всі разом: свекруха, її сини і я прибиралися в квартирі. Посуд кожен мив сам за собою. Ось так, два роки ми жили дружно. Потім подружка дівер залетіла від нього, і він привів її до свекрухи в будинок. І тоді і почалися склоки . Ми з чоловіком вдома практично не харчувалися.

Тож, коли повернулися додому, і натрапили на скандал через немитий посуд, чимало здивувалися. Тому що в залишеній брудному посуді дівер і його дружина звинувачували нас. Доводити ми нікому нічого не стали. Просто мій чоловік сказав: — Кожен сам миє за собою посуд. Так у нас було заведено.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩