Ми з чоловіком буваємо вдома рідко. Я не люблю стояти весь день на кухні біля nлити. А нещодавно свекруха стала скаржuтuся, що я.

 

У нас з чоловіком повністю збігаються погляди на життя. Ми не вважаємо важливим витрачати свій особистий час на нудний побут, прибирання і готування. Краще ми заплатимо гроші професіоналам, а самі проведемо добре час разом. Ми обидва пристойно заробляємо, тому можемо собі дозволити добре відпочити.

Після роботи ми не поспішаємо додому, а йдемо в ресторан на вечерю. Ми любимо відкривати для себе незвичайні смачні місця. А по вихідних ми не валяємося на дивані, а йдемо разом з друзями в клуб або на виставки. Ми за будь-який активний вид відпочинку, тільки не нудне проведення часу вдома.

Відповідно вдома ми буваємо рідко, та й займатися домашніми справами у нас немає ні сил, ні бажання, ні часу. Тому ми наймаємо домробітницю, вона робить вологе прибирання, ми не скаржимося, все добре і якісно. Платимо за ці послуги по дому ми з чоловіком разом. Теж саме стосується і їжі.

Ми не любителі стояти весь день на кухні біля плити. Нам краще і легше піти в красивий ресторан або можна перекусити в кафе. Ми можемо закупитися вкусняшками в магазині або замовити додому піцу.

Тільки ось наш побут і сімейний уклад абсолютно не подобається свекрусі. Вона постійно скарж иться, що з продуктів в нашому холодильнику не можна нічого приготувати. Ну так правильно, ми звикли їсти поза домом. А потім вона стала обурюватися, що ми просто витрачаємо гроші, кидаючи їх на повітря, викликаючи додому домробітницю.

Що всі домашні справи дружина повинна і зобов’язана сама робити, без допомоги чужих жінок. Тільки от свекруха забувається, що гроші ми з чоловіком заробляємо самі, а не з її кишені беремо, тому маємо право самі витрачати їх так, як хочемо.

КІНЕЦЬ.