Матu і бабуся залuшuлu Іну з дідусем і nоїхали на заробіткu. Однак вони забулu про Iну, а дідусь робив все, що міг. Через кілька років матu подзвонила Iні. Іна не знала як відnовістu їй.

 

Ще коли Iні було 3 роки, її мама разом з бабусею поїхали в Італію на заробітки, а маленьку дівчинку залишили з дідусем. Залишати її з ним, напевно, була не найкраща ідея, але ті сказали, що довго там не затримаються. Ось тільки заробітки там тривали набагато довше обіцяної часу.

Але ж заробляли мама з бабусею тільки на себе, Iні з дідусем доводилося виживати, поки мама з бабусею жили, ні в чому собі не відмовляючи.

Дідусь свого часу працював трактористом, з смакоти будинку були тільки гречка і хліб, але дід все одно знаходив зайві гроші, щоб порадувати внучку цукерками. Дідові багато допомагала сусідка, яка доглядала за маленькою іншою і читала їй казки, поки дід працював.

Так довго, як би не хотілося, не могло тривати, дід став уже зовсім старим, kолишня робота йому давалася насилу, він почав слабшати, і тоді 16-річній іні довелося знайти роботу, щоб дід зміг трохи відпочити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩