Мати-одиначка погодилася вийти заміж за одного хлопця Просто він зробив в той день те, що вона не забуде ніколи в житті

Бути самотньою матір’ю досить складно, а знову знайти любов ще складніше. Але у цієї матері-одиночки склалася досить цікава історія.

Кассандру Решар і Гранту Тріббету пощастило познайомитися завдяки соціальним мережам і вони зустрічалися вже дев’ять місяців.

Чоловік з самого початку знав, що Кассандра мати-одиначка. «Чесно кажучи, це було одним з багатьох якостей, які зворушили моє серце» – сказав хлопець у інтерв’ю.

Він попросив кохану разом з її 5-річною дочкою Адріаною одягнутися, щоб разом поснідати в одному з ресторанів Cracker Barrel.

Кассандра відчула щось дивне в проханні одягнутися для ресторану, адже вона разом з донькою завжди красиво одягалися. ” Ми з донькою вбралися і він відвів нас в ресторан “- писала 26-річна дівчина.« Мене трохи бентежила ця необхідність причепуритися, і я почала нервувати ».

Після ресторану Грант привіз їх в заповідник і привів в дуже красиве місце з дерев’яним мостом. Потім хлопець опустився на одне коліно і задав питання про одруження. Звичайно ж, Кассандра відповіла згодою!

Однак те, що зробив її коханий після цього, здивувало її ще більше.”Грант обернувся, щоб зробити майже аналогічна пропозиція дочки” – згадує дівчина. ” Він запитав у Адріани, чи може він стати її батьком, і пообіцяв все життя піклуватися про неї і любити ”.

Адріана відповіла: “Спасибі ”, але, мабуть, чоловік чекав однозначної відповіді: так чи ні. І Адріана відразу відповіла:” Так! У мене, нарешті, буде тато! ”.

Як закріплення отриманих згод чоловік подарував мамі кільце, а дочки – намисто. За словами Тріббета, йому було дуже важливо це зробити в знак даного обіцянки завжди піклуватися про Адріані.

У кожній історії є щасливий кінець. Просто потрібно вірити, що все буде добре, і на все свій час і місце. Незважаючи на складності та негатив в цьому світі, потрібно обов’язково вірити в хороше!

КІНЕЦЬ.