Марія прожила в шлюбі зі своїм чоловіком 25 років, але одного разу чоловік почав 3paджувaтu їй з іншою жінкою

 

У загальному подружньому житті Марія прожила зі своїм чоловіком 25 років, але доля підкинула подаруночок — чоловік став зрад жувати з жінкою, яка молодша за Марію на 15 років. Незважаючи на те, що в шлюбі була вже дуже доросла дочка, у якої є своя сім’я, чоловік не схаменувся.

У шлюбі з коха нкою чоловік вже чекав дитину, тому Марія навіть не хотіла думати про те, що щось стане на свої місця. Марія зовсім перестала дбати про себе, адже дуже перейнялася зр адою свого чоловіка, почала стрімко набирати вагу, не фарбувалася, як раніше і одягу нового не купувала. Вважала, що одяг ще її матері тепер їй підходить.

Ніхто не міг дізнатися жінку, адже раніше вона завжди стильно одягалася, мала приголомшливий вид. У Марії були подруги, які намагалися підтримати її, навіть якщо вони постійно підтримували компанією, давали слушні поради, але жінка все одно не спала жодної ночі, бо в той час саме пл акала.

Жінка не могла терпіти бі ль, адже в її квартирі все нагадувало про щасливу родину, тому переїхала за місто в село, де купила майже новий будинок. Марія вирішила завантажити себе роботою, тому завела курей, свиней, качок та навіть завела величезний город і дбайливо доглядала за садком бі ля будинку. Так, жінка дуже втомлювалася за день, та й не пла кала ночами, а спала, а часу думати про погане взагалі не було.

Сусідом Марії був вді вець — Василь. Його діти теж вже давно одружилися і мали свої сім’ї, а він був сам на своєму великому господарстві. Василь постійно пропонував допомогу Марії, навіть не раз виручав, коли потрібно було обробити город або вилікувати свиней.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩