Марія Іванівна виселила сина і на xабну невістку з квартири і правильно зробила: вона більше не могла їх терnіти

 

Син Марії Іванівни нещодавно одружився. У неї з чоловіком були дві житлоплощі. Син після весілля зажадав у них, щоб вони віддали йому другу квартиру. Як він говорив, грошей на знімну квартиру у нього немає. Марії Іванівні довелося виселяти квартирантів і заселяти туди сина з дружиною.

Вона сподівалася, що на час. Син працював в офісі, про кар’єрне зростання він не мріяв. Хоча і розумів, що тієї заробітної плати, яку він отримує не вистачає на життя. Невістка Марії Іванівни не працює, чоловікові допомагає тільки тим, що витрачає його гроші. Свекруха намагалася натякнути недолугій невістці, що їй потрібно не гроші витрачати, а заробляти їх. Невістка не з дурних, відразу натяк зрозуміла і попросила Марію Іванівну не лізти в її життя.

Чоловік Марії Іванівни квартиру, в якій жив син з дружиною, хотів продати. Вони з дружиною давно мріяли поїхати на відпочинок, а грошей не вистачало. Квартиру їм дали на час, а вони там вже жили другий рік. Марія Іванівна хотіла серйозно поговорити з сином, а чоловік пропонував без суду і слідства їх вигнати.

«Нехай ображається. Ми на цю квартиру все життя горбатилися, а зараз хочемо спокійно прожити свою старість. Мати право. Нехай зі своєю дружиною марнотраткою сам заробляє на своє житло. Я не готовий дарувати їм свою квартиру», — говорив він. Увечері Марія Іванівна з чоловіком поїхали до сина на серйозну розмову. — Сину, ми з батьком вирішили, що вам потрібно шукати нову квартиру або ж платити за цю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩