Мама вмовила пустити брата з сім’єю в свою квартиру, Поки я у від’їзді. Повернулася і залишилася з відкрuтuм ротом.

 

Батьки завжди ставилися до мого брата по-особливому. Хоча він не сильно молодший за мене, всього на три роки. Але батьки дуже любили ставити акцент на тому, що він молодша дитина в сім’ї. Після університету я відразу влаштувалася на престижну роботу і стала отримувати хороші гроші. Їх відразу я направила на свою квартиру.

Всього в житті я домагалася сама, без допомоги кого-небудь. Чого вже не сказати про мого брата… Він одружився на дівчині, не маючи власного житла. Довелося їм деякий час жити з тещею. А як стало відомо, що скоро у них буде дитина, то вони переїхали в орендовану квартиру. Не встигла його дружина вийти з декрету, як раптом знову завariтніла. Тоді фінансове становище у брата було дуже ոօганим.

Майже вся зарплата йшла на орендовану квартиру, а годували дітей бабусі і дідусі з обох сторін. Навіть мені іноді доводилося братові гроші давати. На роботі мені повідомили, що мене чекає довге відрядження на два роки закордон. Я не стала упускати такої класної можливості і тут же почала збиратися в поїздку.

Тут мама запропонувала мені, щоб брат з сім’єю в моїй квартирі пожили, поки я буду в роз’їздах. І вони заощадять на оренді, і моя квартира буде весь час в чистому вигляді. Я погодилася, а брат довго дякував. Не була я вдома практично два роки. За три місяці до приїзду я подзвонила братові і сказала, щоб вони почали доглядати собі квартиру, тому що я скоро повернуся додому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩