Мама вмовила пустити брата з сім’єю в свою квартиру, Поки я у від’їзді. Повернулася і залишилася з відкрuтuм ротом.

 

Батьки завжди ставилися до мого брата по-особливому. Хоча він не сильно молодший за мене, всього на три роки. Але батьки дуже любили ставити акцент на тому, що він молодша дитина в сім’ї. Після університету я відразу влаштувалася на престижну роботу і стала отримувати хороші гроші. Їх відразу я направила на свою квартиру.

Всього в житті я домагалася сама, без допомоги кого-небудь. Чого вже не сказати про мого брата… Він одружився на дівчині, не маючи власного житла. Довелося їм деякий час жити з тещею. А як стало відомо, що скоро у них буде дитина, то вони переїхали в орендовану квартиру. Не встигла його дружина вийти з декрету, як раптом знову завariтніла. Тоді фінансове становище у брата було дуже ոօганим.

Майже вся зарплата йшла на орендовану квартиру, а годували дітей бабусі і дідусі з обох сторін. Навіть мені іноді доводилося братові гроші давати. На роботі мені повідомили, що мене чекає довге відрядження на два роки закордон. Я не стала упускати такої класної можливості і тут же почала збиратися в поїздку.

Тут мама запропонувала мені, щоб брат з сім’єю в моїй квартирі пожили, поки я буду в роз’їздах. І вони заощадять на оренді, і моя квартира буде весь час в чистому вигляді. Я погодилася, а брат довго дякував. Не була я вдома практично два роки. За три місяці до приїзду я подзвонила братові і сказала, щоб вони почали доглядати собі квартиру, тому що я скоро повернуся додому.

Ще перед приїздом зателефонувала кілька разів. А коли повернулася, то, звичайно ж, брат все ще жив у мене. Мало того, у них з’явилася третя дитина. Таке відчуття, що його дружині подобається в декреті сидіти. Як виявилося, вони хочуть об’єднати всі гроші з материнського капіталу, щоб купити собі окрему квартиру.

Тільки ось залишилося ще трохи накопичити, щоб точно на квартиру вистачило, тому знімати окремо квартиру вони поки не можуть. Мама сказала, що краще вже мені зняти квартиру, з моєю зарплатою я цілком можу собі це дозволити. Я, чесно кажучи, не очікувала такого результату. Мало того, що 6рехали мені весь цей час, так я ще й без квартири незрозуміло на який час залишилася.

КІНЕЦЬ.