Мама nродала квартuру і nоділuла все між собою та моєю сестрою, дізнавшись nричину такої nоведінки мені стало моторошно ոрuкро

 

Я вже сім років живу окремо від батьків. У мене двоє дітей і, на щастя, нормальний чоловік, ви пізніше зрозумієте, що мені серйозно пощастило з чоловіком. Позаторік ми з чоловіком взяли квартиру в іпотеку. Ми непогано заробляємо, тому іпотека для нас цілком прийнятна тема.

Крім цього, ми витрачаємо багато грошей на дітей, адже один з них навчається у четвертому класі, а другий – у першому. І плюсом ми хочемо поміняти машину, а то до наступного року вона у нас вже не доживе. Так, наших грошей вистачає на нормальне життя, але не більше. Нам зараз дуже потрібні гроші. Нещодавно батьки пішли на пенсію. Вони вирішили перебратися на дачу, ближче до природи.

Тільки ոроблема в тому, що там будинок наш, дачний, не у відмінному стані. Батьки вирішили відремонтувати його, але на це потрібні чималі гроші. Родичів у нас, можна сказати, нема. А чому – довга історія. Факт – ми можемо покластися лише на себе. Батьки вирішили скористатися тим, над чим вони працювали більшу частину свого життя – квартири. Батьки вирішили продати одну із двох своїх квартир і привести дачний будинок у порядок.

Тільки в чому прикол: вони вирішили продати не одну, а троячку. Отакий сюрпризик вони нам зробили. Дві третини батьки забрали собі, а одну частину віддали сестрі Насті. Настя вийшла заміж за рік після мого весілля. У виборі чоловіка вона зробила помилку — поспішила.

З минулого року в будинку Насті стоїть гостре питання – розлучитися чи ні. Її чоловік сильно виոиває, тверезий буває рідше, ніж ո’яний, не працює, але із задоволенням живе на всьому готовому. Настя завжди каже, мовляв, її чоловік – валіза зі зламаною ручкою: викинути шкода, а залишати нема до чого.

Ми добре розуміємо, що Насті зараз гроші потрібні як ніколи, адже вона майже одинока мати, але мама прийняла таке рішення, навіть не порадившись зі мною. Головна її відмовка — «як мене не стане, все поділіть навпіл». Ну, так, звичайно, зараз Настя отримала свою частку квартири, а потім отримає все інше. Непогано вона знайшла життя.

Джерело