Чоловік nотраnuв в ава рію, а Алена не хотіла nереривати відnочинок, але ось такоrо nовороту речей вона точно не очікувала

 

— Віка, так Новий рік у вас зустрічати будемо, за традицією? — Ой, Олене, не вийде в цей раз … тут у чоловіка батьки приїжджають, тому і так людей в будинку багато буде, незручно так… — Ясно все з вами, — сказала Олена і кинула трубку. Олену це просто вразило, мало того, що чоловік пішов, дочка перестала дзвонити, так ще й друзі зрадники.

Для Олені було зрозуміло, що ніякі свекри не приїжджають до друзів, тому що ті не залишать своє господарство заради свята. Вони були знайомі не один десяток років, Новий рік всією компанією відзначали у Вікі вдома. Мабуть, цього разу вони покликали Віктора-колишнього чоловіка Олені, тому так безглуздо відмовили Олені. Олена була найкрасивішою дівчиною в інституті, а потім і на роботі.

Одним словом, вона завжди виділялася своєю зовнішністю. Віктор довго і красиво залицявся до дівчини і нарешті-вони одружилися. У цю ж годину одружилися і їхні друзі, так вони стали дружити сім’ями. Віктор хотів сіна, дуже довго просив Олену, прямо благав її наро дити дитину.

Але дівчина була не готова прощатися зі своєю фігурою і випробовувати організм, тому вони взяли дівчинку з дитячого будинку. Доньку назвали Сонею. На літні канікули Олена з Сонею вирушили відпочивати до моря. Все йшло так чарівно, маса жі кожен день, купання, вечорами Ресторани. Раптом, дзвінок…

— Ваш чоловік потрапив в Ава рію, він зараз в реа німації. Олена не стала переривати відпочинок. Все одне в реа німацію її не пустять, а путівка не винна даремно пропадати. Вона залишилася відпочивати, нічого не сказавши дочці. І дуже даремно, тому що за чоловіком доглядала молоденька медсес тра. Так він і зблизився з нею до того, що коли повністю прийшов до тями, то пішов до неї. Медсес тра незабаром наро дила йому довгоочікуваного сина, Віктор був такий щасливий.

Він не забувши про Соню, свою дочку, і постійно доnомагав їй, плативши за навчання. Дочка часто приїжджала в його нову сім’ю. А ось Олена залишилася одна, вона ненавиділа всіх навколо. Дочка дзвонила їй дуже рідко, і то, потім відключала телефон, якщо Олена починала кричати, що все в її житті несправедливо. Тепер ще й друзі на Новий рік не кликали.

Джерело