Максим не зміг забути вчительку, в яку був заkоханий все дитинство. Він навіть не знав, що доля через 12 роkів приготував сюрприз

 

Максим не зміг забути вчительку, в яку був заkоханий все дитинство. Він навіть не знав, що доля через 12 роkів приготував сюрприз

Макс вилаявся, коли в його автосервіс заповз латанний-перелатаний «Жигулі». Та ще й із жінкою за кермом. І чого її сюди занесло. Це дорогий автосервіс, для дороrих машин. Тут колесо підкачати клієнту обходиться дорожче, ніж її пам’ятник російському автопрому. Машина вже під’їжджала до боксу, коли пролунав брязкіт.

Драндулет смикнувся в передсмертних конвульсіях і «здох». Макс попрямував до колимаги. Водійські дверцята засмикалися і після короткого опору все ж таки відчинилися. З’явилася витончена ніжка в туфельці на високих підборах.

Жінці довелася нахилитися, намагаючись вибратися з машини, і продемонструвати глибоке декольте і дві великі півкулі. «Мама міа» — ледь вимовив Макс, мало не поперхнувшись. З першого разу жінці не вдалося вийти із машини.

При другій спробі, їй довелося задкувати як рак, виставивши вперед п’яту точку. При цьому спідниця задерлася, продемонструвавши ажурно-прозору білизну, що нічого не прикриває. Макс став судорожно ковтати повітря ротом. За хвилину він впорався з невгамовною фантазією.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩