Максим не зміг забути вчительку, в яку був заkоханий все дитинство. Він навіть не знав, що доля через 12 роkів приготував сюрприз

Максим не зміг забути вчительку, в яку був заkоханий все дитинство. Він навіть не знав, що доля через 12 роkів приготував сюрприз

Макс вилаявся, коли в його автосервіс заповз латанний-перелатаний «Жигулі». Та ще й із жінкою за кермом. І чого її сюди занесло. Це дорогий автосервіс, для дороrих машин. Тут колесо підкачати клієнту обходиться дорожче, ніж її пам’ятник російському автопрому. Машина вже під’їжджала до боксу, коли пролунав брязкіт.

Драндулет смикнувся в передсмертних конвульсіях і «здох». Макс попрямував до колимаги. Водійські дверцята засмикалися і після короткого опору все ж таки відчинилися. З’явилася витончена ніжка в туфельці на високих підборах.

Жінці довелася нахилитися, намагаючись вибратися з машини, і продемонструвати глибоке декольте і дві великі півкулі. «Мама міа» — ледь вимовив Макс, мало не поперхнувшись. З першого разу жінці не вдалося вийти із машини.

При другій спробі, їй довелося задкувати як рак, виставивши вперед п’яту точку. При цьому спідниця задерлася, продемонструвавши ажурно-прозору білизну, що нічого не прикриває. Макс став судорожно ковтати повітря ротом. За хвилину він впорався з невгамовною фантазією.

— Молодий чоловік, підкажіть, будь ласка, де мені побачити начальство цієї майстерні. — Майстерні? — підійшовши впритул перепитав Макс. — Це елітний комплекс… Макс вражено дивився на родимку у вигляді місяця у улоговині між грудьми відвідувачки. Він таке вже бачив. Давно… …Він тоді через цю родимку не міг відповідати біля дошки.

Всі думки у нього прямували у протилежний, від уроку бік. Його немов магнітом притягувала вони родимка та його господиня, його молоденька шкільна вчителька, в яку він був заkоханий. — Макс?! — промовила вона, і чоловік отямився від спогадів. Десять років минуло, а вона зовсім не змінилася – Тамара Олегівна?! — трохи чутно промовив Макс. — Просто Тома, — зніяковіла вона. Макс направив Тому до офісу, а сам покликав слюсаря.

— Ремонтувати, поки я не дам відмашку, — зашипів він. — Не дай вам Бог, якщо цей віз поїде раніше. Потім Макс чотири години вмовляв Тому піти зі школи і піти до нього в секретарі, із зарnлатою втричі більшою. Погодилася, коли він запропонував їй службову машину представницького класу. Через два місяці, Макс стоячи на колінах, простягну їй обручку.

Тома погодилася. … — Чому ти відмовилася танцювати зі мною на випускному? — Коли ти підійшов увесь твій вигляд, говорив, що ти хочеш мене тут і зараз. Але відмовила тому, що сама цього хотіла не менше…

КІНЕЦЬ.