Чоловік сказав своїй дочці 0хоронятu валізу і пішов дізнатися час рейсу. Коли він nовернувся, не було ні дочкu, ні валіз

 

Дмитро попросив дочку постерегти валізу і його дорожню сумку сказав, що повернеться хвилин через двадцять, і пішов дізнатися, коли почнеться реєстрація. Дмитро взяв відпустку, і дружина наполягла, щоб він з дочкою поїхав відпочивати на море. Весь рік чоловік працював, не покладаючи рук, став нер вових і дратівливим. Відпочинок йому б пішов на користь.

І дитина подихає свіжим повітрям. Таня слухняно сиділа на валізі і чекала батька. А він все не приходив. Але дівчинці стало нудно, і вона почала спостерігати за людьми, що сидять поруч, особливо за старим узбеком. Там ще були два хлопчики, які малювали в альбомі. Вона відійшла від валіз і підійшла до хлопців, постояла трохи поруч.

Їй було дуже цікаво спостерігати за ними. Вони малювали корабель і море. Згадавши про валізи, Таня озирнулася, татова дорожня сумка зникла. Таня почала nлакати. Нарешті, Дмитро повернувся. Дивиться, ні дочки, ні валіз. Він став розпитувати всіх людей, що сиділи поруч, чи не бачили вони маленьку кучеряву дівчинку років п’яти, всі вказували на двері.

Що робити: до реєстрації залишилося кілька хвилин. Дмитро обійшов весь зал очікування. Вийшов назовні, обшукав все навколо. Тані ніде не було. Оголосили посадку. Дмитро метався як звір у клітці. Літак полетів. Він був у паніці. До нього приєдналося кілька людей і охоронці. Вони знову пошукали дівчинку в залі очікування, вийшли назовні, почали прочісувати всі кущі і дерева.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩