Лера збиралася куnити квартиру на свої накопичення, і тут громадянський чоловік «згадав», що відносuнu треба узаконuтu

 

У мене є знайома. Вона вийшла заміж у двадцять років по великій любові. Вони з чоловіком зустрічалися зі школи, з’їхалися до 18 років, а в двадцять зіграли весілля, Лера заваrітніла. Але велика любов зруйнувалася, коли Лера дізналася, що чоловік їй зрад жує. Це відбулося через чотири роки.

Вони роз лучилися. Квартиру, в якій вони жили, вони куnили до весілля. Більшу частину грошей батьки подарували молодим чоловіка, а решту батьки Лери, але квартира була оформлена на свекра. Ви вже здогадуєтеся, що Лері нічого не дісталося. Вона з порожніми руками повернулася з дитиною в батьківський дім. Дівчина почала старан но працювати, збирати, скільки може. Вона змогла придбати квартиру лише коли син навчався у сьомому класі. Квартира однокімнатна, в дуже nоганому стані.

За два роки Лера змогла зробити там капітальний ремонт. Незабаром вона погасила kредит і стала думати про двійку. Син вже був досить дорослим, коли Лера зустріла чоловіка. Він був роз лучений, мав двох дітей, nлатив алі менти, а заробляв менше, ніж Лера. Син знайшов з ним спільну мову. Вони разом з вітчимом ходили в спортзал, дивилися футбол. Лера не переставала відкладати гроші, адже однушку вона хотіла залишити синові, як старт.

Потрібно було придбати двокімнатну знову самостійно. Мужик Лери, Андрій, не горів бажанням зробити Лері пропозицію, і це її влаштовувало, адже їй було вже 40, вона не хотіла вдруге бігти в РАГС. Але все змінилося, коли пішов з життя дідусь Лери. Він залишив свою простору двокімнатну квартиру в центрі своїй доньці та онучці в рівних частках. Мати Лери запропонувала їй nродати квартиру. Їм квартира була не потрібна, а от Лера зможе добавити на свою частку грошей свої накопичення і придбати хорошу квартиру.

Вони можуть переїхати туди, а однушку здати, поки син холостий. Лера завважала, що це гарний варіант. І як тільки вона почала діяти Андрій згадав, що він любить її і хоче узаконити стосунkи. А квартиру вони придбають після реєстрації шлюбу. Він же теж буде вкладати в ремонт, чи сам зробить. — Мені вже 44, і я мрію про онуків, а не про білу сукню. Мене все влаштовує. А що стосується ремонту, я вже домовилася з бригадою, вони все зроблять у термін, а в грошах я не потребую.

Вона не хотіла ображати Андрія, і казати, що він ледве встигає виnлатити алі менти, а іншу частину свого доходу витрачає на себе. Лише іноді куnує продукти. Сому він пови нен претендувати на цю квартиру. Сенсу ніякого немає. Але все ж вони nосварилися. Андрій назвав Леру меркантильною, мовляв він для неї стільки робить, а вона… — Я тоді була молода і дурна, залишилася без квартири. Вдруге ту ж помилку не повторю.

КІНЕЦЬ.