Коли гості дізналися, що я хотіла собі машину, всі стали відмовляти мене від цієї думки. І тут чоловік вирішив висловити свою думку

 

Давно вже словосполучення» блондинка за кермом » стало сенсом безлічі анекдотів. Розповім один такий і я. про себе. Ну так, я блондинка. Натуральна, між іншим, не фарбована. Коли я була ще молоденькою, свіжоспеченої дружиною, мені на ДР батьки подарували кругленьку су му.

Тоді-то я і вирішила, що накопичу ще й куnлю собі машину. Стала потихеньку відкладати. На наступне свято мені знову подарували гроші. Моя мрія починала набувати реальних обрисів. Тоді, прямо в процесі святкування, я і поділилася з усіма гостями своєю мрією. — Донечко, навіщо тобі сідати за кермо?! — жа хнулася мама. Її підтримали практично всі гості. Тільки мій чоловік підтримав мене.

— Скільки ти вже зібрала? — запитав він. Я назвала су му. — Я додам, куnимо тобі іномарку років десяти, — сказав він. — Навіщо їй іномарку? Вона ж всі стовпи збере. Для початку краще «Ладу». Ремонт дешевше обійдеться, — радили друзі. — Мені важливіша безпека моєї дружини, — відповів Мій чоловік… Свою машину я вибрала, обійшовши близько двох десятків автомобілів.

Але коли побачила її, то відразу зрозуміла — ми створені одне для одного. Оформили, розплатилися. Я вже хотіла стрибнути за кермо, але чоловік заборонив. Він ще тиждень не пускав мене до машини. Поки сам все перевірив, протестував, підрегулював. Потім ще пару тижнів я їздила тільки з ним, звикаючи до машини.

І ось він момент істини-мені, поступившись моєму ниття на тему » Хочу!», дозволили відправитися в»самостійне плавання». Але машину то я досконально ще не вивчила. І ось це те і стало темою анекдоту. Посадила подруг в машину, а вона заводитися. Тільки пищить. І ще на сіренькому екрані світиться «Пристебніть ремені». — Дівчатка, ви пристебнулися? — Так! — дружно відповіли дівчата. А машина пищить і заводитися не бажає.

Подзвонила чоловікові. Пояснила ситуацію. — На якому екранчику? — здивувався чоловік. — На сіренькому. — Мила, на твоїй машині немає компа, вона не вміє писати. Перевір багажник. Перевірила. Сіла за кермо. Машина завелася. — А що ж тоді з ременями, з екраном? — питаю чоловіка. — Це магнітофон. А напис — це назва пісні, що звучить зараз…

КІНЕЦЬ.