Ксюша думала, що батьки її nокинули через злидні, але дізнавшись справжню причину, вона просто скам’яніла на місці.

 

У трирічному віці батьки здали Ксюшу до дитбудинку. Коли дівчина виросла, вона розшукала адресу батьків і пішла їх провідати. Всі ці роки вона була впевнена, що її покинули через злидні. Але побачила цілком благополучну сім’ю… Ксюша не могла похвалитися щасливим дитинством. Її здали у притулок у трирічному віці.

Чому батьки так вчинили, дівчина ніяк не могла дізнатися. Випустившись із притулку, Ксюша розшукала адресу батьків. Вона розуміла, що це безглуздо, але бажання їх побачити виявилося сильнішим. Ксюша сама навіяла, що раз її відправили в притулок, значить у батьків була вагома причина. Зі своєю мамою вона зіткнулася вже в під’їзді. Така ж руда, як Ксюша жінка спускалася вниз.

Дівчина вже хотіла звернутися до матері, як ту гукнув чоловік, який вийшов з квартири. Його супроводжували три вогненно-волосі дівчата. Їх діти. Її сестри. — Через центр не поїдемо, година пік, пробки, — звернувся він до дружини. — Тоді поїдемо кільцевою, щоб швидше доїхати, — відповіла йому дружина.

— Вам щось треба спитати? — Подружжя звернуло увагу на дівчину. Чи хотіла Ксюша їх спитати? Пару хвилин тому справді хотіла. Але вона вже отримала відповідь. Вона хотіла вірити, що батьки здали її в дитбудинок або через злидні, або через інші труднощі. Але ні. Дівчина бачила перед собою успішну, щасливу сім’ю – матір, батька та трьох дочок. — Ні. Я до ваших сусідів, відповіла Ксюша.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩