Коли я народuла 4-у дuтuну, то мені сказали, що у мене заразна хв0р0ба, але виявилося, що найбільший »сюрприз» чекає мене попереду

 

У мене зі здоров’ям ніколи не було проблем. А коли я народила свою 4 дитину, то помітила, що до мене лікарі дуже погано ставляться. Дивна у них була поведінка, і я не розуміла, що відбувається. Біля очей моєї дитини утворився гній, і коли я запитала про те, що трапилося, і чому у моєї дитини такий стан, вони сказали, що у мене захворювання.

Вони грубим тоном сказали, що всі діти нормальні, а мій хворий, і це через мене. Також ця страшна медсестра сказала, що не збирається щоразу після мого сина обробляти руки.

Мені було боляче це слухати. Всі ми чудово знаємо, як передаються такі захворювання, а мій чоловік був єдиним чоловіком у моєму житті. Відразу подумала, що це він заразив мене, і почала його ненавидіти. Я цілими днями, поки була в лікарні, здавала аналізи, але мені до ладу нічого не говорили.

На мої запитання відповідали дуже брутально. Але, на мій подив, на п’ятий день мене виписали. Я повернулася додому. Спочатку просто мовчала, не знала, що сказати чоловікові, але потім ми дуже сварилися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩