Костянтин повернувся додому раніше і зауважив, що ні дружини, ні сина вдома немає. Це було дивно, він став дзвонити дружині. Телефон дружини довго не відповідав.

 

Костянтин повертався якось раніше з роботи. Всі його думки були про жінку, що так раптово увірвалася в його життя і зм інила його. Він три роки як одружений. Дружину він цінував і начебто навіть любив, але вона після на родження дитини засіла вдома і якось себе закинула і перестала залучати як жінка. Воліла безрозмірні футболки, волосся завжди були зібрані в безглуздий пучок. Йому було комфортно з нею жити.

Марина була дуже господарською і турботливою. Кожен день вдома його чекала чистота і смачна їжа. З Олександрою він познайомився на ювілеї спільного знайомого. Її складно було не помітити. Незважаючи на те, що вона старше Костянтина на сім років, зовнішністю вона виграє у більшості його ровесниць.

Жінка не шкодує часу і коштів на зовнішність. Частково це витрати професії. Олександра будує успішну кар’єру на телебаченні. Костя був на заході без дружини, адже Марина тоді захворіла. Він підійшов познайомитися з Сашею, зрештою, вони обмінялися номерами. Було видно, що жінці він теж сподобався.

Зайшовши в будинок, Костя з’їв вечерю і не відразу помітив, що вдома немає ні дружини, ні дитини, і речі дружини і дитини теж зникли. Він був занадто занурений в солодкі фантазії про майбутній вечір, щоб помітити, що в квартирі місця вільного значно додалося. Помітивши, став дзвонити дружині. Марина відповіла не відразу, що було дивно. — Алло, а ви де? — поцікавився чоловік. — Не дзвони мені більше.

Я все знаю, я бачила тебе з іншою жінкою, нам потрібно розлучитися. Вранці того ж дня Марина з дитиною гуляла по району і планувала зробити чоловікові сюрприз. В районі трьох годин у нього перерва на роботі. Вона хотіла віднести йому смаколики на обід, які вранці напекла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩