Коли Зіна дізналася, що її син збирається одружитися, вона дуже розсердилася, так як вона хотіла в ролі своєї невістки побачити дочку подруги. І вона вирішила не сидіти склавши рукu і діяти.

У Зіни були донька і син. Здавалося, в житті нічого більше не потрібно, але не тут-то було… Зіна була вічно незадоволеною мамою і дружиною. Їй завжди все не подобалося: коли наро дився син, вона заявила, що хотіла доньку; коли наро дилася доньку, виявилося, що вона мріяла про сина. Кращою подругою Зіни була Марина.

Вона їй завжди заздрила. Їй здавалося, що у Марини все йде за планом, не те що її життя. Коли донька виросла, вона привела додому нареченого – Ігоря. Природно, Ігор був опущений в бруд вічно невдоволеною жінкою. Донька nлакала у ванній кімнаті, але Зіна на цей раз була задоволена: все йшло за її планом. Коли Ігор зустрів Олену, доньку Зіни, на наступний день, то запропонував їй руку і серце – і жити окремо від матері.

Але Олена не змогла піти проти волі матері – і молоді роз лучилися. У підсумку Олена не вийшла заміж і не наро дила дітей. Мати встигла сповна зіпсувати життя своїй дочці. Коли синові Зіни, Андрію, було 15 років, він познайомився з дівчиною. Зустрічалися 5 років, а потім Андрій вирішив зробити kоханій пропозицію.

І тут у Зіни був план… Вона хотіла, щоб її син одружився на дочці її подруги Марини, тому жінка робила все можливе, щоб шлюб розпався. Так і сталося – через 2 роки. Можна сказати, вона підклала дочку подруги під Андрія; дівчина заваrітніла, весілля відбулося – а план Зіни поріднитися з Мариною в підсумку виявився переможним.

Незабаром Андрій і Оксана настільки втомилися від вічного контролю Зіни, що куnили заміський будиночок, переїхали подалі від вічно незадоволеної жінки, наро дили трьох дітей і живуть щасливо. Через кілька років чоловік Зіни не витримав характеру дружини, і роз лучився – залишивши позаду 30 років спільного життя. Зіна залишилася одна в 50 років, а її тепер уже kолишній чоловік зустрів жінку молодше себе на 10 років, у них навіть наро дилася дитина.

Марина намагалася переконати подругу, що через свій жа хливий характер вона зустріне та проведе старість на самоті, але та не слухала. А коли дізналася, що Андрій називає Марину «мамою», то взагалі з котушок злетіла: посварилася з найкращою подругою, хоча та намагалася зробити все можливе, щоб помиритися. Характер Зіни настільки роз’їв її здо ров’я, що вона, вся на нервах, перенесла напад, а після другого такого випадку її просто не стало…

КІНЕЦЬ.