Коли Зіна дізналася, що її син збирається одружитися, вона дуже розсердилася, так як вона хотіла в ролі своєї невістки побачити дочку подруги. І вона вирішила не сидіти склавши рукu і діяти.

 

У Зіни були донька і син. Здавалося, в житті нічого більше не потрібно, але не тут-то було… Зіна була вічно незадоволеною мамою і дружиною. Їй завжди все не подобалося: коли наро дився син, вона заявила, що хотіла доньку; коли наро дилася доньку, виявилося, що вона мріяла про сина. Кращою подругою Зіни була Марина.

Вона їй завжди заздрила. Їй здавалося, що у Марини все йде за планом, не те що її життя. Коли донька виросла, вона привела додому нареченого – Ігоря. Природно, Ігор був опущений в бруд вічно невдоволеною жінкою. Донька nлакала у ванній кімнаті, але Зіна на цей раз була задоволена: все йшло за її планом. Коли Ігор зустрів Олену, доньку Зіни, на наступний день, то запропонував їй руку і серце – і жити окремо від матері.

Але Олена не змогла піти проти волі матері – і молоді роз лучилися. У підсумку Олена не вийшла заміж і не наро дила дітей. Мати встигла сповна зіпсувати життя своїй дочці. Коли синові Зіни, Андрію, було 15 років, він познайомився з дівчиною. Зустрічалися 5 років, а потім Андрій вирішив зробити kоханій пропозицію.

І тут у Зіни був план… Вона хотіла, щоб її син одружився на дочці її подруги Марини, тому жінка робила все можливе, щоб шлюб розпався. Так і сталося – через 2 роки. Можна сказати, вона підклала дочку подруги під Андрія; дівчина заваrітніла, весілля відбулося – а план Зіни поріднитися з Мариною в підсумку виявився переможним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩