Колі здавалося, що Лена – дівчина його мрії, так як була дуже красивою і скромною. Але раптом йому сказали, у якому вигляді вона була на дискотеці. Від спогадів rидко стало.

 

Колі здавалося, що Лена – дівчина його мрії, так як була дуже красивою і скромною. Але раптом йому сказали, у якому вигляді вона була на дискотеці. Від спогадів гидко стало.

Олена подобалася Колі дуже давно. Ще зі шкільної лави хлопець вирішив, що обов’язково одружиться на ній. Після школи Олена вступила в університет, але вони домовилися, що розпишуться відразу після закінчення. Поки Олена була в місті, Коля пригледів собі іншу – Галю.

Повна протилежність kоханої. Мало до зради не дійшло, але хлопець вчасно взяв себе в руки. Коли Лена була на третьому курсі, Коля отримав хорошу посаду в лісовій промисловості, плюс – вступив до університету на заочне.

Коля був першим хлопцем на селі, але він підсвідомо розумів, що пови нен дочекатися Олену після навчання. Так, вона не така яскрава, як Галя. Цілий день сидить вдома, матері доnомагає займатися в’язанням, книжки читає, на дискотеки не ходить. Але якось раз, на одному з танцювальних заходів, зауважив Коля красиву дівчину – тендітної статури.

Підійшов чисто з цікавості. Виявилося, що вона не місцева, приїхала до тітки на кілька місяців. Коли танці вже закінчилися, один з місцевих хлопців причипився до неї, виказавши бажання проводити до будинку. Коля не витримав: -Вовка, ти чого? Одружитися зібрався? Коли сватів чекати до племінниці?

-Та хоч завтра чекайте. Коля взяв дівчину за руку і потягнув у бік будинку. -Ти б не зв’язувалася з Вовкою: ти його чергова. Покористується і кине. Я його не перший день знаю. -А тобі яке діло? Ти краще за Оленкою своєю дивись. А то раптом з неї шаль спаде… -Яка ще шаль? -Мереживна. В якій вона прийшла на танці. І дійсно: Коля згадав, як його наречена одного разу прийшла на дискотеку у в’язаній шалі.

Від спогадів гидко стало. І навіщо вона йому така? Забита, сільська… Нову дівчину Коля не зміг забути. Поїхав на заробітки, повернувся через кілька місяців, з доnомогою тітки відшукав її в місті, і покликав заміж. А про Олену він чув тільки те, що закінчила навчання, вийшла заміж, через рік наро дила дитину. Все, як планувала…

КІНЕЦЬ.