Колі здавалося, що Лена – дівчина його мрії, так як була дуже красивою і скромною. Але раптом йому сказали, у якому вигляді вона була на дискотеці. Від спогадів rидко стало.

 

Колі здавалося, що Лена – дівчина його мрії, так як була дуже красивою і скромною. Але раптом йому сказали, у якому вигляді вона була на дискотеці. Від спогадів гидко стало.

Олена подобалася Колі дуже давно. Ще зі шкільної лави хлопець вирішив, що обов’язково одружиться на ній. Після школи Олена вступила в університет, але вони домовилися, що розпишуться відразу після закінчення. Поки Олена була в місті, Коля пригледів собі іншу – Галю.

Повна протилежність kоханої. Мало до зради не дійшло, але хлопець вчасно взяв себе в руки. Коли Лена була на третьому курсі, Коля отримав хорошу посаду в лісовій промисловості, плюс – вступив до університету на заочне.

Коля був першим хлопцем на селі, але він підсвідомо розумів, що пови нен дочекатися Олену після навчання. Так, вона не така яскрава, як Галя. Цілий день сидить вдома, матері доnомагає займатися в’язанням, книжки читає, на дискотеки не ходить. Але якось раз, на одному з танцювальних заходів, зауважив Коля красиву дівчину – тендітної статури.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩