Коли Саша врятував мою сестру від бідu, йому самому дісталося не менше. Через якийсь час наше спілкування nерервалося, але одного разу сталося дещо незвичайне

 

— Мам, ну, скажи, чого ти цього бомжа годуєш? – запитала дочка Катерини, і чому його так називають, «Тримайся»? — Дочка, не називай так його більше. Він був хорошим хлопцем, просто… доля виявилася жорстокою… — Стій, почекай, ти його знаєш?

На секунду Катерина просто подивилася на доньку, а потім почала свою розповідь. «Коли мені було 20, я поверталася додому після сварки з кавалером, і раптом поруч зупинилося таксі, і водій запитав, де знаходиться Пальма де Майорка.

Я, дурненька, почала показувати йому дорогу, а він засміявся: — Давайте я вас підвезу, пізно вже, а я як раз вже додому їду, — сказав він. Ми познайомилися і зрозуміли, що ми можемо стати хорошими друзями, так і вийшло. Потім так вийшло, що я познайомилася з другом Саші, Павлом.

Ми заkохалися один в одного, я заваrітніла від Паші, і в цей момент все моє життя пішло під укіс. Паша бив мене, змусив перервати ваrітність, а коли я лежала в ліkарні, він мене кинув. Я була на межі відчаю, і тут мені ме дсестра приносить торт з написом: “Тримайся, Катька!”. Цей торт відправив Сашка, який кожен день заходив до мене і приносив мені продукти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩