Коли Японські Партнери Побачили Накрuтuй Стіл, Вони Попросили Покликати Kкухарку. Таня І Уявити Не Могла Що Її Чекає Далі

 

Років 30 тому, коли я закінчила інститут, мене відправили на завод. Це були 90 — ті, тому частину зарnлати іноді видавали продукцією. Виробництво у нас було велике. Підприємство можна було порівняти з невеликим містом. Так в одному з відділень, кухаркою, працювала дівчина на ім’я Таня.

На обід всі поспішали до Тані, тому що у неї дійсно виходило готувати смачніше всіх. Навіть коли подавалося пюре, воно було не просто викладено на тарілку – а було рівномірно розподілено в якій-небудь формі.

Після обіду до неї по черзі підходили робітники і дякували найтеплішими словами. Що вже було говорити про її десерти! Коли на завод приїжджала комісія або ж зарубіжні партнери, в головний зал обов’язково запрошували Таню. Без її елегантного смаку було не обійтися. Одного разу наш завод уклав угоду з японською компанією.

Таня, як головна по кухні, спекла кілька видів пирогів, приготувала рибу різних сортів. У делегації було 3 людини. Контракт був підписаний. Пішли відзначати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩