Багато років по тому я знову зустріла свою шкільну любов, і почуття знову закиnіли. Все було б добре, якби не одне АЛЕ…

 

Я ніколи не уявляла себе в такому скрутному становищі. Моє життя останнім часом нагадує день бабака. Мої діти виросли, а мої почуття до чоловіка розсіялися, і тепер ми живемо як сусіди.

Кожній жінці набридне жити в подібній ситуації. Потім я зустріла свою шкільну любов. Це викликало спогади та емоції. Я відчула себе дівчинкою, яка дивилася закоханими очима на хлопчика з першої парти.

Ми почали спілкуватися з ним. Він знаходиться в такому ж скрутному становищі, як і я. Я відразу ж зрозуміла, що якщо в школі у нас нічого не вийшло, то зараз є шанс. Мені було важко прийняти ці почуття, тому що у мене були діти і чоловік, але я подолала їх.

Я втратила інтерес до того, чим займалася всі ці роки. Мене не хвилювали ні мій шлюб, ні мої діти. Мені було все одно, що думають люди. Зараз я розумію, що у нас все серйозно, і я навіть готова до роз лучення. Але я розумію, що мої діти і чоловік мене не зрозуміють.

Більш того, мене не зрозуміють оточуючі. Проте мені все одно. Я просто хочу випробувати любов і емоції, які були раніше. Я знаю, мої діти навряд чи зрозуміють мене. Але це моє життя, а не їх. Чому я повин на відповідати перед дорослими дітьми? У будь-якому виnадку, я не впевнена, Куди я прямую і що з цього вийде, але я не вірю, що зможу стриматися.

У мене залишилося не так багато часу, і я не хочу провести його з нудьгуючим чоловіком, який більше не цінує мене, і дітьми, які вже давно не живуть з нами.

КІНЕЦЬ.