Коли я побачила Олю на вулиці, я зрозуміла, що щось змінилося. Але після її розповіді я ще довго не зможу прийти до тями

 

Нещодавно зустріла свою знайому Олю, вона йшла вулицею, і вся сяяла зсередини. -Олю, тебе прямо не впізнати, ти що пластику собі зробила? -Ну, Можна сказати, що я повністю змінилася. -А скільки це коштує, дороrо, мабуть, і боляче? -Ну що приховувати, боляче було дуже, прямо неможливо, навіть жити не хотілося … зате який ефект.

Я почала уважно розглядати Олю. Але наче ніс у неї той самий, губи свої, підборіддя теж не міняла. Підтяжку обличчя не видно, що тоді в ній змінилося?

-А ось я розглядаю, начебто все те саме, таке ж обличчя, як і рік тому. Що змінилося? -Моя душа. -В сенсі? Оль, з тобою все гаразд? -А у прямому, у мене душа тепер чиста. -Можна подумати, що вона була брудною. -О ще як, а тепер очистилася. І тут Оля розповіла мені свою історію.

Рік тому вона дізналася, що чоловік їй зрад жує з якоюсь молоденькою дівчиною. Вона з ним довго сва рилася, та відпускати не хотіла. Жити без нього не могла, а йому вже все одно було, він по вуха зако хався в іншу.

Дійшло до того, що чоловік привів у будинок ту саму дівчину і сказав, що він має право на половину квартири, тому житиме в ній так, як сам захоче. Оля після таких слів вибіrла з дому і попрямувала до парку, там було величезне та глибоке озеро. Вона стояла на самому краю мосту, вже збиралася стрибнути, як раптом її зупинив Костя, чоловік який просто йшов повз.

Костя відвів Олю в кафе, вони поговорили до душі і з того часу разом. Ось чому в Олі очі так сяють, це все від радості. Чоловік зараз у тій квартирі живе, а Олі половину вартості виnлачує, а щаслива Оля тепер із Костею до весілля готуються.

КІНЕЦЬ.