Коли я вперше прийшла в гості до батьків чоловіка, я 0тетеріла — стіл був накрuтuй, як на весілля: Тоді я не зрозуміла, що це згодом стане основною nроблемою в нашій р одині

 

Коли я виходила заміж, я багато про що хвилювалася, але в сімейному житті проблема виникла там, де я її не чекала. У мене чудовий чоловік, але у нього є один недолік — він любить багато і смачно поїсти. Івану зараз тридцять чотири роки і при його зростанні у нього є надмірна вага.

До весілля я собі думала, що зможу з нього зробити красивого чоловіка: і в цьому мені допоможе спорт і дієта. Сама я завжди правильно харчувалася, то ж думала, що і чоловіка привчу до правильного харчування. Але все виявилося не так-то просто. І все через мою свекруху — Любов Василівну. Коли я перший раз прийшла до них додому, я відразу оцінила там обстановку: в сім’ї культ їжі. У сестри чоловіка був день народження.

Як мені сказав чоловік: «Нічого особливого не буде — святкуємо тихо в сімейному колі і подружка сестри прийде». Я прийшла до них в гості і отетеріла — стіл накритий як на весілля для ста гостей: холодець, піца, купа салатів з майонезом, смажена курка, безліч випічки і солодощів. Я ще подумала: навіщо таке марнотратство, нас всього шість чоловік, куди це потім викидати? Але на мій превеликий подив, зі столу зникло все, що там було. Батьки чоловіка дуже огрядні люди.

Вони і працюють з їжею: свекор начальствує на продовольчому складі, а свекруха повар в ресторані. Сестра чоловіка не те, щоб товста, а й худенькою її теж не назвати. Сидять всі, навертають, тільки ложки стукатят. Самі наминали і мене намагаються нагодувати: «ти ж така худенька». А я не можу їсти стільки калорійної і жирної їжі, тому в той вечір ввічливо відмовлялася від усього. Я зрозуміла, що в родині мого чоловіка люблять поїсти, але не звернула на це уваги.

Справа їх — хочуть люди, нехай їдять на здоров’я. Тоді я не зрозуміла, що це згодом стане основною проблемою в нашій родині. Розмови у них відповідні — тільки про їжу. Коли ми з Іваном подали заяву, у свекрухи тільки і настанов було, як я повинна годувати її синочка. Писала мені рецепти, пояснювала як і що готувати. Я ввічливо кивала головою, брала ці листочки і викидала. Ми все одно вже тоді жили разом, і я вже знала свій план: буду потроху відучувати його від цього неподобства. У салати замість майонезу стала додавати сметану або оливкове масло, та й робила їх з овочів, а не як його мама — «Олів’є» через день.

Коли ми одружилися, я все ж вмовила чоловіка сісти на строгу дієту: мовляв, нам треба готуватися до народження дитини, потрібні здорові діти. Він мене послухався. Терпів два місяці, поки я не повідомила, що чекаю дитину. Потім знову розслабився, заглядав вночі в холодильник, поїдаючи запаси. На роботі купував в буфеті булочки і пиріжки і знову набирав вагу! Після народження дитини нам треба було з’їжджати зі знімною квартири і брати житло в кредит. І, звичайно ж, за наполяганням всієї рідні чоловіка ми взяли квартиру в новобудові в 10-ти хвилинах ходьби від будинку свекрухи!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩