Коли я прийшла у ресторан і побачила тебе, то ти мені візуально не сподобався. Ти був одягнутий у дешевий старомодний костюм і поводився дуже невпевнено. Пробач мені, але не хочу зустрічатись з таким чоловіком

 

Андрій працює вчителем математики у школі. Він заробляє небагато, але живе він один, тому цих грошей йому вистачає.

Чоловік уже давно хоче налагодити своє особисте життя, але не міг знайти свою другу половинку.

Колись він був одруженим, але шлюб тривав не довго, через два роки він розлучився. Його дружина зрадила його і переїхала жити до коханця.

Ми з Андрієм дружимо уже декілька років. Він живе у сусідньому будинку і ми часто бачимось на вулиці. Він мені розповів, що мріє зустріти гарну, розумну, працьовиту і виховану жінку.

Він уже декілька разів шукав другу половинку на сайті знайомств, але марно. Усі жінки з якими він листувався були нецікавими, невідповідальними або шукали багатого кавалера.

Але одного разу Андрій познайомився з чудовою жінкою, яка здалась йому ідеальною. Вони довго листувались і він думав, що він з нею зможе збудувати сім’ю.

Ось нарешті вони вирішили зустрітись. Андрій одягнув свій парадний костюм, купив букет троянд і пішов до ресторану, де вони мали зустрітись. Але жінка не прийшла на побачення. Чоловік прочекав її сорок хвилин. Він дуже засмутився, бо сподівався, що сьогодні він побачить жінку, яка ідеально підходить для нього.

Коли він прийшов додому, то побачив, що до нього прийшло повідомлення від Анжели – дівчини з якою він мав зустрітись: «Коли я прийшла у ресторан і побачила тебе, то ти мені візуально не сподобався.

Ти був одягнутий у дешевий старомодний костюм і поводився дуже невпевнено. Пробач мені, але не хочу зустрічатись з таким чоловіком».

Андрію було дуже образливо читати це повідомлення. Він задумався над своїм життям. Він ніколи не думав про свій зовнішній вигляд.

Але завдяки цьому випадку він захотів змінити своє життя. Він вирів знайти більш оплачувану роботу і купити собі новий одяг.

КІНЕЦЬ.