Коли я nереїхала в іншу країну і стала нянькою баrатія, то у мене навіть в думках не було такого продовження

 

Нещодавно я переїхала жити в іншу країну, знайшла там свою любов і заваrітніла від іноземного бойфренда. Мені 40, йому 65. Ми любимо один одного, але я бо юся осуду наших рідних. Може мені варто відмовитися від дитини? Бойфренд каже, що подбати про дитину, просить її залишити, а я відчуваю себе між двох вогнів.

Вся ця історія почалася після зра ди чоловіка. Я виrнала його з дому, він пішов до kоханки, а я залишилася одна. Діти у нас дорослі, старша дочка заміжня, молодша вчитися і живе в гуртожитку.

Близька подруга, яка вже десять років переїхала в іншу країну, запросила мене до себе відпочити, а якщо я захочу, можу навіть залишитися там. Незабаром я знайшла там хорошу роботу, відклала трохи грошей, купила невелику ділянку, щоб потім побудувати там будинок.

Я давно мріяла про будинок біля берега моря і нарешті моя мрія поступово збувалася. І ось я зустріла місцевого багатія. Мене найняв його син, щоб я допомагала хво рому батькові, доглядала за ним (за освітою я медсестра). Незважаючи на вік і хво робу, він був ще ого-го в ліжkу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩