Коли я знайшов у дружини в машині секретний телефон, дуже здивувався, але коли я прочитав останню смс на ньому, то не міг повірити своїм очам.

У будні чекаєш не дочекаєшся вихідних, мріючи проспати до обіду. Але як тільки вони настають, схоплюєшся з сонцем. Настала субота, пів сьомого, а сну в жодному оці. Можливо, варто записатися на прийом до невролога. Може нерви пустують… Дружина, Катя, спить.

А я, напевно, більше не засну. Відвезу її авто помити. Приємне дружині зроблю… На мийку під’їхав до 9-ї. Вже черга. Доведеться відстояти. Благо, мийники працюють спритно… Чи не бардачок, а жіноча сумочка. І чого тут тільки нема. Косметика, якісь таблетки, телефон…

Телефон?! Чого б це? Я їй недавно новенький куnив, а свій вона віддала. Виходить, у дружини резервний телефон є. У шпигунів грає? Лади, з телефоном пізніше з’ясовуватимемо. А поки що моя черга підійшла… Якось легко на душі, коли їдеш на чистому авто. Катька зрадіє чистенькій «Мазді»… Що за «трень». Ага.

Каті, на секретний телефон надійшов СМС. І що там пишуть? «Привіт. Як настрій? Що плануєш на сьогодні?» Якийсь Макс. Номер незнайомий. Ім’я також від дружини не чув. Передзвонити, чи з мого номера, розпитати? Може це колега Каті? Наскільки знаю, з таким назвою ім’ям у неї немає. Коля є, Ігор Петрович є, Сергій є, а про Макса не знаю…

Якщо Катька загуляла, то дізнаюся. Адже не дарма говориться — «Скільки мотузок ні вити, а кінцю бути». Але втратити таку дружину. А що означає «втратити»? Якщо у неї хахаль, то вже загубив… А ось і наш будинок. Не хочу повертатись додому. Прийду туди і не зможу дивитись на неї, як раніше. Мушу приховувати очі.

А вона поведеться як завжди. Коли в людини зміни в житті, то близькі помічають зміну поведінки. Але я жодних змін не помітив. Чи був неуважний? Як мені вчинити? Стеження за дружиною влаштувати? Або в лоб запитати про телефон? Трясуся дрібним нер вовим тремтінням. Точно треба до невролога сходити.

КІНЕЦЬ.