Якось у садок до Сашка прийшла kомісія. Вони знали, що хлопчик – вундеркінд, і вирішили перевірити його. То був перший випадок, коли Сашко показав свій дар передбачити майбутнє.

 

Батьки Сашка жили в маленькому селі, тому, коли хлопчик наро дився із зубами, ця новина одразу розлетілася по всьому селищу. Ще у дошкільному віці Сашко вмів множити тризначні цифри, а його ерудованість у сфері біологічних наук до 4 років змушувала багатьох дорослих червоніти від сорому та здивування. Якось у садок до Сашка прийшла комісія.

Вони знали, що хлопчик – вундеркінд і вирішили перевірити, на що він ще здатний. Коли до Сашка підійшла одна жінка з них, щоб ближче познайомитися з ним, хлопчик сказав: — Ваша дитина у лі карні.

— Ні, він зараз у садку, як і ти, — усміхнулася жінка. Проте за кілька хвилин тій самій жінці зателефонували з лі карні та сказали, що її син серйозно обпікся і перебуває у них. То був перший виnадок, коли Сашко показав свій дар передбачати майбутнє, причому публічний виnадок.

Після цього Сашко часто передбачав майбутнє. Причому робив він виnадково, а коли його питали про щось, він просто мовчав. Якось Сашко передбачив навіть повінь у своєму селі. Ті, хто йому повірили, врятували своє майно, будинки решти були у воді вже за тиждень. Так nродовжилося до 18-річчя хлопця.

Тогда він у поїзді зустрів дівчину і вже за годину зробив їй пропозицію. Сашко казав, що він знав про її існування, хоч ніколи й не бачив. Після цього дар Саші зник, але він не сумував. Говорив, що Бог забрав у нього один дар замість іншого скарбу – його дружину, з якою вони прожили довге і шалено щасливе життя.

КІНЕЦЬ.