Коли вони були маленькими, то я жалілася, що мені важко з ними. Та коли вони стали nідліткамu, то я сумую за тими часами

В мене двоє хлопчиків. Близнюки. Ви не уявляєте, як важко з ними було у дитинстві. Все у квартирі було зачинене. Всі шухляди, ящикитумбочки трималися на гумках. Їх не можна було залишити навіть на хвилину. Тільки но відвернешся, як вони вже наробили якоїсь шкоди. Скільки моїх речей було зіпсовано. Скільки книг з бібліотеки моєї бабці були порвані. Не допомагали ніякі вмовляння та покарання.

Здавалося, що вони просто випробували моє терпіння.

Чоловік ніколи не займався дітьми. Зранку він йшов на роботу, а ввечері повертався втомлений та одразу залипав біля телевізора.

Я його не виню. Тільки завдяки його роботі ми мали все необхідне для родини. Але для дітей він був страшним татом, який міг покарати, коли повернеться.

Пройшли роки й близнюки підросли. Їхні витівки щоразу ставали все веселішими та мали більші наслідки. Наприклад, коли вони подивилися мультфільм про принца та жебрака, де два головних героя були також близнюками, але з різних світів, то вирішили їх наслідувати й також почали мінятися місцями.

Це викликало масу незручностей у школі та дома. Вчителі жалілися, що вони не знали хто з них хто.

А вони підтримували таке замішання. Допоміг їх приструнити допоміг тільки батько. Чоловік зробив їм різні зачіски. Після того ми чітко знали хто є хто.

Та ось настав жахливий час, коли мої хлопчики перетворилися у підлітків. Дивовижно, але їхні тіла змінювалися майже в той самий час. Справжнє пекло настало коли вони закохалися в одну й ту саму дівчину. Такого суперництва я не бачила навіть у серіалах.

А справжній скандал, який ледь не закінчився бійкою між ними, відбувся коли старший прикинувшись меншим пішов гуляти з дівчиною, яка їм подобалася й поводив себе не найкраще.

Через що дівчина відмовилася з ним спілкуватися. Тоді я ледь змогла їх втихомирити. Я з ностальгією згадую ті часи, коли їхню суперечку можна було вирішити поставивши їх у куток. Але тепер вони дорослі й це більше не діє. Господи. Поверни мені моїх милих діток.

Я навіть не знаю, як вони так змінилися. Напевно всі мами проходять через це.

КІНЕЦЬ.