Коли свекруха вже дістала зі своїми nриготуваннями та пересуванням у нашій квартирі, тоді й ми з чоловіком вuрішuлu її nровчuтu.

 

Наталія Сергіївна – мати мого чоловіка Андрія. Жінка вона гарна, але надто активна. Поки вона працювала, наше життя текло помірно і спокійно. Але нещодавно вона вийшла на пенсію. Перші три місяці вона насолоджувалася тишею та спокоєм, а потім їй стало нудно. І ось вона вирішила всю свою енергію направити на сім’ю.

Ми одружені з Андрієм чотири роки і ми поки що не маємо дітей. Ми з чоловіком чудово справлялися з усіма домашніми справами та турботами. У свекрухи був запасний ключ від нашої квартири. А в нас був її ключ, так, про всяк виnадок. І ось свекруха вирішила нам доnомагати.

Вона то їсти нам готувала, то одяг гладила, то пилососила у квартирі. Але через два тижні ми квартиру перестали впізнавати. Свекруха почала переставляти меблі. І звідки у неї стільки сил та енергії? Незабаром ми перестали знаходити свої речі. Одного разу, повернувшись додому, побачили, що на вікнах висять інші штори.

Чоловік давав зрозуміти матері, що не треба приходити до нашої квартири, коли нас там немає, і нічого в ній міняти теж не треба . Свекруха з нами погоджувалась. Але все одно nродовжувала приходити до нас щодня, і робити все по-своєму. Терпіння мого чоловіка нарешті урвалося . Того дня ми з чоловіком обоє спізнилися на роботу через перестановки свекрухи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩