Чоловік залuшuв дружuну із 5 дітьмu. Але вона не зневірuлася — і вирішила зробити все, щоб той nошкодував nро свій вчuнок

 

Одна молода сімейна пара розлучилася через те, що чоловік знайшов іншу жінку. Ані прожиті роки, ані п’ятеро дітей не змогли утримати батька в сім’ї. Молодша дитина на той момент ледве встигла з’явитися на світ. Тільки він зумів посилити ситуацію в рази – і вирішив забрати з собою майже все нажите у шлюбі майно, адже все було куплено за його гроші.

Його втомлена від труднощів дружина мовчки спостерігала за тим, як вантажники виносили меблі та техніку, спустошуючи затишну квартиру. Вона пообіцяла собі, що через п’ять років у неї та дітей буде все добре.

Після закінчення цього терміну невірний чоловік та батько відвідав свою першу сім’ю. Він виглядав болісно, постарів. Виявилося, його друга дружина пішла до іншого чоловіка — молодшого і багатшого. Колишня дружина прийняла його, запросила за стіл, почастувала чаєм. Вона чудово виглядала, це дуже впадало у вічі.

Будинок був обставлений новими добротними меблями і виглядав дуже затишно. За роки, що минули після розставання, ця жінка здобула ще одну освіту, знайшла другу роботу. Їй вистачало грошей на утримання дітей – адже заради них вона й працювала вдень та вночі. До того ж вона зустріла хорошу людину, з якою мала рівні та стабільні стосунки.

За чаєм колишній чоловік із сумом дивився навколо себе, шкодуючи про те, що з власної вини втратив. Залишившись ні з чим, він прийшов до своїх дітей, але ті навіть не впізнали його – адже за їхніми мірками минула вже половина життя! Старші були зайняті виконанням домашнього завдання, а молодші грали у вітальні, не зважаючи на візитера.

Коли чай був витріщений, колишня дружина ввічливо провела чоловіка до дверей. Вийшовши, він зрозумів, що не зможе сюди повернутися. Якось забравши з собою всі свої майна, якими так дорожив. Мати та її діти залишилися без майна, однак мали найцінніше – свою любов один до одного. А нажити нове добро не так важко.

Джерело