Коли Cвекруха стала будити мене о 6-й ранку, щоб я приготувала сніданок, в ту ж мить я усвідомила — в який дурдом я потрапила

 

Коли я виходила заміж, то уявити не могла, що моя свекруха так сильно може дістати мене. Після весілля ми з чоловіком вирішили трохи пожити у його матері, щоби накопичити rроші на оренду.

Спочатку все йшло швидко і непомітно. Ми з чоловіком приїхали з весільної подорожі, обидва багато працювали, тому вдома нас було не видно.

А в день вихідного свекруха увійшла до нас у кімнату і почала будити мене: -Що сталося, котра година? -Зараз 6 ранку, скоро мій син прокинеться, а ти все ще лежиш.

Якщо я цей тиждень якось терпіла твою зневагу до жіночих зобов’язань, то на вихідних такого не буде. -Що? Про що ви взагалі кажете? -А про те, що ти маєш чоловікові смачний сніданок зробити, порадувати його. -Нехай встане, зробить собі яєчню і радіє! Мене вразила логіка свекрухи.

Чому це я маю жертвувати своїм сном. Адже я теж як чоловік багато працювала цей тиждень, я б теж не відмовилася від сніданку в ліжко, але найбільше мені просто хотілося виспатися.

А потім свекруха стала зв инувачувати мене в тому, що я не так господарюю: -Підлогу ти повинна мити з хло ркою! -Якою хло ркою,

від неї потім вся квартира два дні смердить. Зараз продають нормальні та з гарним запахом миючі засоби. -Ти своїми ногами в будинок бруд притягла, от тепер тільки хлорка з цим впорається.

Мені та чоловіку набрид такий спосіб життя, і ми вирішили просто втекти. Зібрали необхідну суму та зняли квартиру, тільки от свекруха не знає нашої адреси, щоб не приходила і не качала свої права. Чоловік її часто відвідує, тому немає потреби їй ще щось говорити.

КІНЕЦЬ.